bebeğin olduğu her yerde

   
Beğen!
Bu sayfayı beğendim! Sayfayı görüntülemek için bir eylem seçin Favorilerime ekle   Linki arkadaşına e-mail ile gönder E-mail gönderiliyor Geçerli bir e-mail adresi girin Bilgilendirme notunu oku yolla iptal et Teşekkür ederiz! E-mailiniz başarı ile gönderildi  
Yardım
Websitesi kullanımı ile ilgili yardım Chicco websitesi kullanım bilgileri
 
Paylaş Favorilere ekleyin, arkadaşınızla veya sosyal ağlarda paylaşın.
 
Gösterge
Yaş aralığı seçerek Chicco'nun önerilerini görüntüleyin

Polly Salıncak

Şimdi karşılaştır? Blogunuza ekleyin Copy and paste this code into your blog...

Ürün Açıklamaları

Açıklama

 Yenidoğanlar için evde ve dışarıda kullanıma uygun, sallanan bir ana kucağıdır. Bebeğiniz 8 kg'a ulaşıncaya kadar kullanılabilir. 4 farklı hızda sallanma özelliğine sahiptir.
Oturma bölümü bebeğin gelişimini takip eder: hava geçişine olanak sağlayan özel kumaştan yükseltici yastık yenidoğan bebeği güvende ve sıcak tutar. Bebek büyüdükçe, alanı genişletmek için yükseltici yastık kaldırılmalıdır. Elektronik panel neşeli melodiler, rahatlatıcı doğa sesleri ve hatta anne karnındaki kalp atışlarına benzer sesler çıkarır;bebeği rahatlatmak için 6 farklı renkte ışığı vardır. Güneşlik, dışarıda kullanıldığında bebeği korumak için ayarlanabilir. Çıkarılabilir 3 sevimli oyuncak, bebeğin görme ve dokunma duyularını geliştirmesine yardımcı olmak için tentenin içerisine asılır.

Özellikler

 Açıkken boyutlar: 55x57x63 cm
Kapalıyken boyutlar: 55x14x67 cm
Ağırlık: 6,1  kg
0-6 ay arası kullanım için idealdir.

Ürün Kodu

04.067691.010.000

Alternatif resimler

  • Polly Swing Salıncak Whale
Polly Swing Salıncak Whale