Çocuğuma kreşte ne giydirmeliyim?

Çocuğunuzun kreşte geçirdiği günler için konforlu, pratik ve işlevsel kıyafetler önerilmektedir.

22-1394559925306

Kesinlikle konforlu ve çocuğunuzu rahat ettiren kıyafetler seçilmelidir: kolay giyilip/çıkarılabilen, kolay ve basit bağlama yerleri olan... Çocuğunuzun kendi başına giyinebilmesi öğrenmesi, tuvalete gittiğinde kendi kıyafetlerini çıkartabilmesi ve ayakkabılarını çıkarıp rafa koyabilmesi büyük bir gurur kaynağıdır.Çocuğunuz için bu girişimler küçük ama önemli sevinçler yaşatır; bağımsızlığa adım attıklarını ve büyüdüklerini hissederler. Kolayca kullanılabilen kıyafetlerle siz de çocuğunuza yardım edebilirsiniz.Ayrıca, seçtiğiniz yüksek kaliteli kumaşlar, doğal ve yumuşak materyaller ile çocuğunuzun günlük aktiviteleri sırasında doğru sıcaklıkta kalmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun özel ihtiyaçlarına göre üretilen kat kat kıyafetleri de tercih edebilirsiniz.

Bir diğer önemli konu ise kıyafetlerin yüksek sıcaklıkta bile rahatlıkla yıkanabilmesi.Kazakların renkli kaplamaları, pantolonların ya da tişörtlerin mürekkep içeren şekilleri çeşitli senaryolara neden olabilir.Bu nedenle özellikle okul dönemlerinde, kıyafetler herhangi bir özel bakım gerektirmeyecek şekilde yıkanabilmeli ve kolaylıkla ütülenebilmelidir.

Bu noktada, modaya uygun renklerle üretilmiş kıyafetleri seçerek kendimizi sihirli bir dokunuşla şımartabilir; çocuğumuzun daha yakışıklı/güzel görünmesini sağlayabiliriz...

Bunlar da ilginizi çekebilir