Haydi Yürüyüşe!

Günlük yürüyüşler bebeğinizin tek eğlencesi olmasa bile, keşfetmenin ve deneyimlemenin değerli kaynağıdır.

28-1394560960136

Açık havada geçirilen saatler ve sağlıklı güneş ışıklarıyla yapılan aktiviteler, bebekler için yeni bir deneyim ve eğlence kaynağıdır; ayrıca art arda evde geçirilen zamanların yaratabileceği gerginliği de azaltır.

Çocuklar dışarı çıkmayı ve etraflarında neler olup bittiğini gözlemlemeyi severler: renkli arabalar, büyük gürültülü otobüsler, yürüyen insanlar, onlara bağlı köpekler ve tüm bu görüntüler ufaklığınız için merak ve hayal gücü kaynağıdır.İhtiyacınız olabilecek her şeyi düzenleyin ve yanınıza atıştıracak bir şeyler, bir de hava sıcaklığının düşme ihtimaline karşı ceket alın; gitmeye hazırız!

Yürüyüşlere eşlik eden bir diğer önemli eşya ise tabi ki bebek arabası.Hafif ve kolay kullanıma sahip, kolaylıkla katlanabilen, arabalara yerleştirilebilen ve değişen hava şartları için yağmurluk/güneşlik gibi aksesuarlara sahip bebek arabası...  Güneş ışınları çok güçlü olmadığında bile bebeğinizin narin gözlerini korumak için koruyucu file ya da göz kamaşmasını önleyen şemsiyeleri kullanmayı unutmayın.Ayrıca ebeveyne dönük pozisyonda kullanılabilen bebek arabaları ile dış dünya deneyimini bebeğinizle paylaşabilir, çevredeki insanlar ve olgular hakkında sohbet edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir