Gizlilik Bilgisi

Subtitle

Art. 13 kişisel verilerin korunmasıyla ilgili bilgilendirici not (L.D. 30 Haziran 2003)

Artsana S.p.A, Saldarini Catelli n.1, 22070 ile veri denetleyicinin kapasitesi dahilinde; kayıt formunu doldururken gönüllü olarak paylaştığınız bilgilerin kağıt, elektronik ya da telematik sistemler kullanılarak işleneceği ve Chicco’nun hizmetlerine erişiminiz sağlanacağı hakkında sizi bilgilendirir.

 

Chicco websitesi üzerindeki hizmetlere, yalnızca kayıt sırasında seçtiğiniz kendi kişisel giriş bilgileriniz (kullanıcı adı ve şifre) ile ulaşabilir ve kayıt formundaki verilerinizi silmek ya da değiştirmek için kullanabilirsiniz.Kişisel verilerin toplanması isteğe bağlıdır; ancak bilgi paylaşımının eksik olduğu durumlarda Chicco websitesi üzerinde bulunan hizmetleri kullanmanız imkansızdır.

 


Doğrudan pazarlamanın amaçları

İzniniz üzerine, kayıt formunu doldururken gönüllü olarak paylaştığınız “ek kişiler veriler”; veri işleme araçları ile ya da bu araçlar olmaksızın size Chicco ürünleri hakkında bilgilendirici, reklam ya da promosyon içeren bilgiler gönderebilir; ya da hala araştırma konusu olan Chicco’nun ürün ve hizmet kalitesinin ölçümlerinde müşteri memnuniyeti seviyesini gözlemlemek için kullanılabilir.Aynı veriler, posta, telefon, e-mail, SMS/MMS yolu ile de gönderilebilir.

 

Doğrudan pazarlama amacıyla ek kişisel bilgilerinizin kullanılması isteğe bağlıdır; izniniz olmadan verilerinizin kullanılarak sizinle iletişime geçilmesi ve doğrudan pazarlama aktivitelerinin yapılması imkansızdır.Ek kişisel bilgiler, uzun dönemdeki pazarlama aktivitelerinde kullanılabilmek için Kişisel Veri Koruma düzenlemelerine göre arşiv olarak saklanmaktadır.

 

Müşteri Profili Belirleme Amaçları

 

İzniniz üzerine, kayıt formunu doldururken gönüllü olarak paylaştığınız “ek kişiler veriler”; veri işleme araçları ile ya da bu araçlar olmaksızın veri denetleyicinin ticari teklifler ile müşteri ihtiyaçlarını özel olarak analiz edebilmesi için anketler tarafından kullanılabilir. Müşteri profilini çizme amacıyla ek kişisel bilgilerinizin kullanılması isteğe bağlıdır; izniniz olmadan verilerinizin kullanılarak müşteri profili belirleme aktivitelerinin yapılması ve ticari tekliflerle müşteri ihtiyaçlarının eşleştirilmesi imkansızdır. Ek kişisel bilgiler, uzun dönemdeki profil belirleme aktivitelerinde kullanılabilmek için Kişisel Veri Koruma düzenlemelerine göre arşiv olarak saklanmaktadır.

 

Chicco’nun hizmetlerine ulaşabilmek için kullanılan kişisel veriler, yürürlükteki yasalar ve düzenlemeler tarafından dayatılan tüm yükümlülüklerin yerine getirilmesi amacıyla yönetim, muhasebe ve mali işlerde de kullanılabilir.

Kişisel verileriniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Ancak bu veriler, yukarıda bahsedilen amaçlar doğrultusunda kullanılmak üzere Veri Denetleyici tarafından dış operatörlere sağlanabilir; bu operatörlerin listesi Veri Denetleyici merkezlerinde mevcuttur.

Yukarıda bahsedilen siteyi kullanarak ya da www.artsana.com.tr sitesindeki İletişim bölümünü tıklayarak istediğiniz her an kişisel bilgilerinizi kontrol edebilir, güncelleyebilir, silebilir ya da yasal haklarınızı (Artsana S.pA. tarafından yazılan, art.. 7 of L.D 196/2003) inceleyebilirsiniz.