Bugün dışarıda yiyoruz

Bugün dışarıda yiyoruz! Evin dışındaki yemek zamanlarını yönetebilmek için birkaç tavsiye

11-1394555032717

Evin dışındaki öğle yemeklerinden, büyükanne ve büyükbabalarda ya da bir restorandaki akşam yemeklerine kadar: dışarıda ilk yemek, iyi bir derecede organizasyon gerektiriyor. İşte, dışarıda yemeyi nasıl en iyi şekilde organize edeceğiniz ve yöneteceğiniz üzerine tavsiyeler!

Evde, yemek zamalarını kontrol etmek, ihtiyacınız olan herşeyin parmaklarınızın ucunda olmasından dolayı, zamanla kolay bir rutine dönüşmeye başlayacak.

Öte yandan ise, bebeği evin dışında beslemek bir zorunluluk olmaya başlayacak. Miniğinizin, sanki evdeymiş gibi, rahat ve sakin bir yemeğin tadını çıkarmasını sağlamak için kendinizi olabildiğince organize etmeniz gerekecek. Bu, masada bebeğin yemek alanını düzenlemekle başlar.

İkinci eviniz için hafif bir mama sandalyesi

Evinizde tam donanımlı bir mama sandalyesine sahipken, dışarıdaki yemekleriniz için daha hafif ve kullanımı kolay bir versiyonu tercih edebilirsiniz ve onu yazlık evinizde ya da büyükanne ve büyükbabaların evinde tutabilirsiniz. Böylece bebeklerin yemek zamanı için her şey hazır olur!

Restoranlar için yükseltici mama sandalyesi veya masaya bağlanabilir sandalye

Eğer dışarıda bir restoranda yemeye karar verirseniz, önceden arayarak, küçük çocuklar için mama sandalyeleri ya da yükseltici mama sandalyeleri var mı diye sormak iyi bir fikir olabilir.

Restoranın bunu sağlayamadığı durumlarda, her çeşit sandalyeye bağlanabilir, kompakt, dar ve kalabalık alanlarda bile az yer kaplayan yükseltici bir mama sandalyesi götürebilirsiniz.

Masaya bağlanabilir sandalyeler de aynı derecede pratiktir, özellikle ayarlanabiliyorsa, yemeklerden önce ve sonra da bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamayı kolaylaştırır. Bu aksesuarlar, minikleri, anne ve babayla birlikte masada tutabilme avantajına sahiptir, fazla engel oluşturmadan, hep birlikte yemek yemenizi sağlar.

Yemek zamanlarını evin dışında düzenlediğinizde kullanmak için, güvenlik ve kalitenin önemi unutulmadan, daha ucuz, manevra kolaylığı sağlayan daha basit ürünler  tercih edilmesi önerilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir