Oyun Zamanı

Çocukların doğum günü parti ve kutlamaları için fikirler.

Oyunlardan büfeye, pastadan eğlenceye: Çocuğunuz için unutulmaz bir doğum günü partisini nasıl düzenleyeceğinizi keşfedin.

vestirsi-da-solo

 

Çocuğunuzun doğum günü partisi

Çocuğunuzun doğum günü yaklaşıyor. Arkadaşlarıyla unutulmaz bir doğum günü geçirmesini istiyorsunuz. Fakat partiyi nasıl hazırlamalı, nerede düzenlemelisiniz? Çocukları eğlendirecek birine mi ihtiyacınız var? Pastayı evde yapmak mı yoksa, satın almak mı daha iyi? Bunların hepsi cevaplanması gereken sorular, ama endişelenmenize gerek yok: yaratıcı bir dokunuşla, partiniz küçük çocuğunuz için gerçekten unutulmaz olacak.

 

En iyi doğum günü mekanını bulma

Partinizin başarılı olması için özellikle büyük ve geniş bir alan veya orjinal bir mekana ihtiyacınız yok. Ev çoğunlukla en iyi seçenektir ve hiç bilmediğiniz mekanlara göre daha çok tercih edilir. Çocuğunuz doğum gününü evinizin oturma odasında veya kendi odasında kutlamaktan mutlu olacaktır. Havanın güzel olduğu zamanlarda bir bahçe veya park da aktif oyunlar için ideal olabilir. Partiniz için bir yer seçtikten sonra çocuğunuzu davetiyeleri hazırlamaya dahil edebilirsiniz.

 

Peki ya doğum günü oyunları?

Küçük çocuklar için oyun spontane ve doğal bir aktivitedir. Genel anlamda ihtiyacınız olan şey ortamı ısıtmak ve çocukları eğlendiren biri olsun ya da olmasın birlikte yapılabilecek bir aktivite bulmaktır. Genç misafirlerinizi oyalamak ve eğlendirmek için yaşlarına uygun bazı oyunlar hakkında önceden düşünün. Örneğin; sonunda ödül olan bir engel parkuru, takımlarla oynanan .oyunlar gibi Asıl önemli olan enerji seviyelerine dikkat ederek, doğru oyunu belirlemektir.

 

Doğum günü masası ve atıştırmalıklar

Çocuğunuzun doğum günü partisini düzenlerken, masanın nasıl kurulacağını ve ne tür süslemelerin kullanılacağını düşünmek de önemlidir. Balonlar ve renkli peçeteler çocukların daha neşeli ve hissetmesi için yeterlidir. Masayı mini dolgulu sandviçler, mini kekler ve hamur işleri, çikolatalı meyve şişleri ve meyve suları ile kaplayabilirsiniz. Davet edilen çocukların hiçbirinde yiyecek alerjisi veya intoleransı olmadığını kontrol edebilir ve eğer varsa onlar için lezzetli bir şeyler hazırlayabilirsiniz. Son olarak, doğum günü pastası: ister kendiniz pişirin ister sipariş edin, kek sadece parti sonunda tek bir nefeste üflemeye hazır yanan mumlar ile çıkarılmalıdır!

 

Benzer Konular

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı