Yemek Zamanı

Bugün dışarıda yiyoruz

Evin dışındaki öğle yemeklerinden, büyükannenin evinde ya da bir restorandaki akşam yemeklerine kadar: dışarıda ilk yemek, iyi derecede bir organizasyon gerektiriyor. İşte, dışarıda yemeyi nasıl en iyi şekilde organize edebileceğiniz ve yöneteceğiniz üzerine tavsiyeler!

preparare-pappa-fuori-casa

Evde, yemek zamalarını kontrol etmek, ihtiyacınız olan herşeyin elinizin altında olmasından dolayı, zamanla kolay bir rutine dönüşmeye başlayacak.

Öte yandan ise, bebeği evin dışında beslemek bir zorunluluk olmaya başlayacak. Miniğinizin, sanki evdeymiş gibi, rahat ve sakin bir yemeğin tadını çıkarmasını sağlamak için kendinizi olabildiğince organize etmeniz gerekecek. Bu, masada bebeğin yemek alanını düzenlemekle başlar.

Dışarıda kullanmak üzere hafif bir mama sandalyesi

Evinizde tam donanımlı bir mama sandalyesine sahipken, dışarıdaki yemekleriniz için daha hafif ve kullanımı kolay bir versiyonu tercih edebilirsiniz ve onu yazlık evinizde ya da aile büyüklerinizin evinde tutabilirsiniz. Böylece bebeklerin yemek zamanı için herşey hazır olur!

Restoranlar için yükseltici mama sandalyesi veya masaya bağlanabilir sandalye

Eğer dışarıda bir restoranda yemeye karar verirseniz, önceden arayarak, küçük çocuklar için mama sandalyeleri ya da yükseltici mama sandalyeleri var mı diye sormak iyi bir fikir olabilir.

Restoranın bunu sağlayamadığı durumlarda, her çeşit sandalyeye bağlanabilir, kompakt, dar alanlarda bile az yer kaplayan yükseltici bir mama sandalyesi götürebilirsiniz.

Masaya bağlanabilir sandalyeler de aynı derecede pratiktir, özellikle ayarlanabiliyorsa, yemeklerden önce ve sonra da bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamayı kolaylaştırır. Bu aksesuarlar, miniklerin, anne ve babayla birlikte masada olması avantajına sahiptir, fazla engel oluşturmadan, hep birlikte yemek yemenizi sağlar.

Yemek zamanlarını evin dışında düzenlediğinizde kullanmak için, güvenlik ve kalitenin önemi unutulmadan, haraket kolaylığı sağlayan daha basit ürünler  tercih edilmesi önerilir.

Benzer Konular

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı