Çocukların iyi olması en büyük önceliğimiz

Bizim amacımız, onların iyiliği için en doğru çözümleri sizlere sunabilmek adına bebekleri ve küçük çocukları gözlemlemek, tanımak ve anlamak. 

Chicco’nun Bebek Araştırma Merkezi’nde, bebekler ve küçük yaştaki çocukların mental, fiziksel, duygusal ve sosyal ihtiyaçlarının incelendiği araştırmalar gerçekleştirilir. Bebek Araştırma Merkezi’ndeki tüm uzmanlar ortak bir misyona sahiptir: Bebeklerin daha iyi uyuması, daha iyi yemesi, daha iyi oynaması için gerekenleri keşfetmek, öğrenmek ve anlamak.

Tıp dünyasından uzmanların, çocuklarla ilgili kurum ve kuruluşların süregelen danışmanlığı, pediyatrik ve pedagojik olarak son gelişmelerin takibi ve bebeklerin iyiliği için bilimsel olarak kanıtlanmış çözümlerin tespiti açısından esastır. Daha da önemlisi, Bebek Araştırma Merkezi’nde yapılan işler, çocuklarının ihtiyaçlarını sürekli olarak gözlemleyebilen ve en iyi önerilere, en değerli bilgilere sahip olan ebeveynlerin işbirliğiyle gerçekleşir.

Bilgi, bilimsel uzmanlık, deneyim ve sorumluluk sahibi yaklaşım… Bunlar bizim değerlerimiz. Bunlar, Chicco Bebek Araştırma Merkezi’nin ta kendisi!

Bilgi: Çocukların ve dünyalarının sürekli gözlemlenmesi

Bilimsel uzmanlık: Anne-çocuk uzmanları, pediyatristler, jinekologlar, pedagoglar ve diğer profesyonellerle işbirliği

Deneyim: Duyguları ve deneyimleri paylaşmak üzere anne-babalar ile sürekli diyalog

Sorumluluk hissi: Bebeklerin, küçük çocukların ve ailelerinin iyiliği için gönülden bağlılık

Uzmanlarımızdan tavsiye arayan bir ebeveyn misiniz? Bebek Araştırma Merkezi’nin Tavsiyeler kısmına ulaşmak için burayı tıklayınız.