İstisnasız her yaştan insanın cildinin nem ve mineral desteğine ihtiyacı vardır. Bu sayede cildin yumuşaklığı, elastikiyeti, sağlığı ve pürüzsüzlüğü korunabilir. Özellikle söz konusu bebeklerin hassas ve narin cildi olduğunda, seçilen cilt bakım ürünlerinin güvenilir ve doğal kaynaklı içeriklerden oluşması gerekir. Chicco’da yer alan bebek koruyucu sprey ve bebek roll on seçenekleri ile bebeğinizin hassas cildine uygun bakım çözümlerine kolaylıkla kavuşabilir, doğal kaynaklı içeriklerden oluşan güçlü formüllerden yardım alabilirsiniz. 

Bebeğinizin Cildinin Yumuşaklığını Koruyun

Bebeklerin cildinin yetişkinlere göre daha ince bir yapıya sahip olması, ciltlerinde su ya da ısı kaybı nedeniyle dehidrasyon oluşması riskini artırır. Bebeklerin günlük aktivite düzeyi, kıyafetlerinin materyalleri ve bulundukları ortamın nem ve ısı oranı gibi birçok faktör, bebeklerin cildinin sıvı kaybetmesine yol açabilir. Özellikle yeni doğan bebeklerin cildinin kuru hava koşullarına alışması birkaç hafta sürebilir. Tüm bu nedenler dolayısıyla nemlendirici ve koruyucu etkiye sahip bebek bakım spreyi ve losyonu seçenekleri, bebeklerin cildine nem takviyesi uygulamak açısından etkili çözümler yaratır. Siz de bebeğinizin cildine tazeleyici ve koruyucu bakım spreylerini uygulayarak onun hassas cildinin yumuşaklığını koruyabilir, nem ihtiyacını karşılayabilirsiniz. 

Bebeğinize Özel Bakım Ürünleri ile Güvenilir Çözümler

Yetişkinlerin kullanımına uygun şekilde hazırlanan cilt bakım ürünlerinin büyük çoğunluğu, bebeklerin cilt hassasiyetini riske atabilecek kimyasal aktif kökenli bileşenler barındırır. Bu nedenle piyasada yer alan birçok nemlendirici ürün, bebekler için kullanıma uygun değildir. Chicco’da yer alan bebek tazeleyici ve koruyucu bakım ürünleri, bebeklerin narin cildi için özel olarak formüle edilir. Sentetik bileşenler kullanılmadan hazırlanan ve hassas ciltlere özel dermatolojik testlerden geçirilen bakım ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilir, bebeğinizin cildine uygun hassas ve etkili bir bakım rutini oluşturabilirsiniz. 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı