Baby Moments

Banyodan bez değiştirmeye, masaj yağından parfüme bebeğinizin hassas cildi için gerekli her şey burada!

baby-moments-1

Mutluluğun bir bebek kucaklamasındaki kokuda olduğunu keşfedin!

Baby Moments ilk günlerden itibaren bebeğinizin hassas cildinin günlük bakımı için eksiksiz bir seridir! Banyo sırasında bebeğinizin cildini temizlemek, bezini değiştirdikten sonra korumak ve nazikçe masaj yapmak için Baby Moments serisinin her ürününü farklı zamanlarda kullanabilirsiniz.

 

baby-moments-2
baby-moments-1

Bebeğinizin cildi için maksimum özen

Ürünlerimiz hipoalerjenik ve klinik olarak test edilmiştir. Paraben, SLES ve SLS içermez.

 

baby-moments-1 baby-moments-1

Banyo Zamanı

Yenidoğan cildi ince ve kurumaya meyillidir ve kendisini etkili bir şekilde koruyamaz. Eğer cilde özel ürünler kullanılmazsa cilt kızarmaya, tahriş olmaya ve kurumaya daha eğimli olacaktır. Bu sebeple bebeğinizi temizlerken bebeğin fizyolojik PH'ına, yapısal özelliklerine ve hassas cildine saygı gösterecek ürünler kullanmak çok önemlidir.

 

baby-moments-2 baby-moments-2

Alt Değiştirme Anı

Bebeğinizin ilk aylarında bebeğinizin cildi hala dış ajanlara karşı ince ve hassastır. Bu sebeple özellikle bez bölgesinde kızarıklık ve tahriş çok sık görülür. Her bez değiştirme anında bebeğiniz altını uygun bir ıslak havlu ile silip, talk pudrası serpiştirerek ve pişik kremi kullanarak oluşan tahrişi önleyebilirsiniz.

 

baby-moments-3 baby-moments-3

Koruma Zamanı

Bebeğinizin cildini nemlendirmek için her banyodan sonra ürün kullanılmalıdır. Özellikle kuru ve hassas ciltler için nemlendirici ve koruyucu bir krem kullanmak iyi bir yöntemdir. Yüz ve korunmasız yerler için ise daha fazla koruyucu zengin kremler kullanılabilir. Ek olarak masaj yağı banyo sonrası direkt kullanmak için ideal bir üründür. 

 

baby-moments-4 baby-moments-4

Kucaklaşma Zamanı

Banyodan sonra ya da bez değiştirmenin ardından bebeğinizin günlük hijyen rutinini mükemmel bir kokuyla bitirebilirsiniz. Baby Moments serisinde bu özel an için alkol içermeyen su bazlı tatlı bir parfüm sizleri bekliyor.

 

baby-moments baby-moments

Doğal içerikler

Baby Moments serisinin her bir ürünü günün her anında bebeğinizin hassas cildi için kendine özgü doğal bir içerik barındırır

 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı