Chicco In Progress

Çocuğunuzun adımlarını 2 yaşından itibaren yönlendirmek için uyarı, kontrol ve istikrar.

Chicco In Progress

Yenilikçi Chicco Ayakkabısı

2 yaş ve üzeri çocuklar için, ayakkabı, farklı kalınlıklara sahip bir dış taban ve ayağın hareketlerini yönlendirmek ve motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir topuk bir desteği içerir.

2 yaşından itibaren, çocuklar hızlı bir şekilde yürüyebilir ve  motor becerileri, koşmak ve atlamak için yeterince gelişmiştir.  Bu yaşta ayakkabılar, yürürken ayaklarının doğru bir şekilde hareket etmesine yardımcı olmalı, ayak tabanları doğal gelişimleri için gerekli miktarda uyarılmalı, topuğun sabitlenmesi sağlamalı ve çocuğun duruş bozukluğu yaşamasına engel olmalıdır.

in-progress-1-ok

Yeni CHICCO IN PROGRESS ayakkabılar, ergonomist ve biyomekanik uzman Dr. Mauro Testa ile birlikte Bebek Araştırma Merkezi tarafından geliştirilmiş ve çocuk ayakkabılarına yenilikçi teknik özellikler getirilmiştir.

Dış taban, farklı yoğunluklara sahiptir ve bu yaştaki çocukların  tipik motor aktiviteleri sırasında,  topuğun dış kısmından ayak parmağının ucuna doğru devam eden ayağın doğal hareketinin sağlıklı bir şekilde devam etmesini sağlamak için çocukların ayaklarına doğru  uyarıyı sağlar. Ayakkabının destekli  arka kısmı, ayağın talus alanına, diğer bir deyişle ayağın ayak bileği eklemini oluşturan kemiğinin  hatalı duruşla oluşabilecek içe veya dışa doğru yanlamasına kaymasını önlemek için destek sağlar.

chicco-in-progress-1
chicco-in-progress-1

Sabitlik ve kontrol için güçlendirilmiş topuk

Chicco In Progress  ayakkabılarının destekli  arka kısmı, ayağın talus alanına, diğer bir deyişle ayağın ayak bileği eklemini oluşturan kemiğinin  hatalı duruşla oluşabilecek içe veya dışa doğru yanlamasına kaymasını önlemek için destek sağlar.

chicco-in-progress-2

Üst kısmındaki dolgu ve dikişler

Chicco In Progress  ayakkabılarının tümü, esnek ve rahatlık için  üst kısımlarda  dolgu ve dikişlere sahiptir. 

Ayağın içeride serbestçe hareket etmesine yeterli alan sağlamak için ayakkabıların şekli yuvarlak, üst bölümleri ve astarı ise  deridir.

guida-alla-scelta-delle-scarpine-1

Chicco Natural Footprint

Chicco Natural Footprint: Ayak kavisinin doğal gelişimine yardımcı olan özel taban

daha fazla bilgi için...

 

chicco-in-progress-3

Chicco In Progress ürünleri aşağıdaki işbirliği ile tasarlanmıştır:

Dr Mauro Testa - Ergonomist / Biyomekanik Uzmanı - Bebek Araştırma Merkezi

Çocuğunuzun Chicco In Progress ayakkabılarıyla nasıl yürüdüğünü keşfedin ve onları nereye götürdüğünü görün.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı