First Dreams Kategorisi

Işıklar açıldığı andan itibaren renkler ve müzik başlar.

ilk-ruyalar-1

First Dreams Kategorisi

Binbir renk ve yumuşak melodilerle uykuya dalma mutluluğu. İlk düşler ile bebeğinizin rengarenk rüyalar görmesini destekleyen kategoridir. Muhteşem projeksiyon etkileri sayesinde ebeveynler ve çocukların dinlemesi için idealdir. Pembe ve mavi olarak 2 seçeneği mevcuttur. Çok güzel bir doğum hediyesi olarak da kullanılabilir.

ilk-ruyalar-2
ilk-ruyalar-1

Değerli bir doğum hediyesi

Yatağa asılabilen dönenceler, projektörler ve gece lambaları. Zarif doğum fiyonkuyla pembe ve gök mavisi rengiyle eşsiz bir paket seçeneği. Herkes için ideal bir hediye olabilecek klasik renkler, rahatlatıcı melodiler ve muhteşem ışık efektleri; zengin bir seçim ile karakterize tasarıma ait bir oyuncak.

ilk-ruyalar-2

Zengin ve rahatlatıcı melodi seçenekleri

Yatağa asılabilen dönenceler, projektörler ve gece lambaları, ünlü bestecilerin, yeni moda müziklerin ve doğa seslerini içeren klasik müziklerin içeriği ile oluşmaktadır. Bu zengin karışımı bebeğinizle dinleyebilirsiniz.

ilk-ruyalar-1 ilk-ruyalar-1

Klasik, yeniden keşfedilmiş.

Yatağa asılabilen dönenceler, projeksiyonlar ve gece lambaları; çok değerli kumaşlarla özenle hazırlanmış, pürüzsüz ve temel çizgilerle tasarlanmıştır. Bu büyülü atmosferi bebeğiniz ile beraber yaşamak için ışıkları ve melodileri açın bu anın keyfini çıkarın.

ilk-ruyalar-2 ilk-ruyalar-2

Muhteşem Projeksiyon Yansımaları

Büyülü yıldızlar dönence ile hayal kurmak daha da güzel. Eşsiz çift projeksiyon ile hem odanın tavanına hem de dönence üzerinde bulunan tülün üzerine yansıyan gökyüzü cisimleri ile muhteşem bir görüntü sağlar.  bu görüntüyü klasik ve yeni çağ müzikler ile birlikte seyredin.

ilk-ruyalar-3 ilk-ruyalar-3

Renklerin ve Işıkların Oyunu

Gökkuşağı kübü ile rahatlatıcı bir atmosfer! Birbirinden farklı  renk ve müzik kombinasyonları ile bebeğinizin odasında istediğiniz ortamı yaratabilirsiniz. Birbirinden farklı ve zengin klasik ve yeni çağ müziklerle  bebeğinizin odasında eşsiz bir atmosfer yaratın.

ilk-ruyalar-4 ilk-ruyalar-4

Doğal bir şekilde uykuya düşme keyfi.

İlk Düşler Serisindeki Gün Batımı Paneleri Günbatımı paneli ile bebeğinizi hem yavaşça uyandırmaya hem de keyifli bir şekilde uyutmaya yardımcı olur. Melodiler ve muhteşem ışık efektleri birleşimi ile bebeğinizin uyku ve uyanıklık ritmini kolayca kurabilir.

Ürünleri keşfedin

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
300 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı