Bakış Açımız

Bu dünyadaki tüm güzel şeyler gibi, ebeveyn olmak da çok çaba gerektirir ve bazen inişli çıkışlı bir yol gibi gelebilir.

 

Chicco olarak ebeveynlerin ve ebeveyn adaylarının ihtiyaçlarını dinleyerek bu macerayı biraz daha kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte, çocuklara bakım veren herkesten oluşan daha geniş bir grubu kucaklayarak ebeveynlik fikrini desteklemek istiyoruz. Nerede çocuklara bakım veren biri varsa, biz onların yanındayız.

#PARENTMORE

Chicco_oggi_605x340px

Biz Kimiz?

Şu anda 120'den fazla ülkede varız ve 60 yıldan fazla bir süredir yeni nesil ebeveynlerin hikayelerini keşfediyor ve dinliyoruz, bunu yapmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.  Her zamanki tutkuyla, ebeveynlerin yenilenen ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürünler tasarlamaya devam etmekten gurur duyuyoruz, ancak bununla kalmıyoruz. Günümüzde sadece anneler ve babalarla değil, çocuklara bakım veren herkesle konuşuyoruz. Sonuçta, artık bir şekilde hepimiz ebeveyn değil miyiz?  

perfect5-605x340

Anlayış ve Yenilikçilik ile 60 yıl

Chicco Araştırma Merkezi sayesinde her ürün grubunda yenilikler sunarak ebeveynlerin ve çocukların ihtiyaçlarında uzun vadeli uzmanlığımızdan yararlanıyoruz. Hikayemizin her adımı ilgili kategoriyi yeniden şekillendiriyor.

Timeline_605x340px_EN_18_02_2021_OK

Hikayemiz

Genç girişimci Pietro Catelli, 1958'de baba oldu. Bebeği Enrico’ya, Chicco adını takmıştı. Pietro kısa sürede ebeveyn olmanın ne anlama geldiğini anladı ve işte o zaman ebeveynliğin tüm alanlarında uzmanlaşmış bir marka yaratma fikrini geliştirdi. Doğumdan 36 aya kadar çocukların ihtiyaçlarını karşılayacak ve her şeyden önce ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracaktı.

Parenting_605x340px
Değerlerimiz

Ebeveynlik

Bu kelime Chicco'nun felsefesini özetliyor. Sevdiklerinize, ebeveynlerin yaptığı, gibi bakmak anlamına geliyor. Aynı zamanda  büyükanne ve büyükbaba, teyze, amca ve yardımcıların da ortak olduğu bir değerdir. Dahası, çocuklara bakım veren herkesi kapsar.

Competenza_605x340px
Değerlerimiz

Uzmanlık

Ebeveyn hayatının her alanında 60 yıldan fazla deneyime sahibiz ve her zaman olduğu gibi yeni çözümler aramaya devam ediyoruz. Temel ilkelerimiz aynı: kaliteye odaklanma ve en yüksek güvenlik standartlarına uygunluk.

Innovazione_605x340px
Değerlerimiz

Yenilikçilik

Gözlerimiz daima geleceğe dönüktür. Sadece ebeveynlerin bugünkü ihtiyaçlarına değil, yarın da ihtiyaçlarının  ne olacağına odaklanıyoruz. Ebeveyn ihtiyaçlarının günlük yaşama uyacak şekilde gelişebileceğini her zaman dinliyor ve anlıyoruz. Bunu dikkate alarak, hayatlarını olabildiğince kolaylaştırmak için teknolojik olarak gelişmiş çözümler geliştiriyoruz. Asla onların yerini alamayız ama biz her gün onların yanındayız.

Sostenibilità_605x340px
Değerlerimiz

Sürdürülebilirlilik

Bizim sözümüz, insanlara ve çevreye saygılı davranmaktır, çünkü çocuklara bakmak, içinde büyüyecekleri dünyaya da bakmak anlamına gelir.

Sürdürülebilirlilik

Bakım vermek Chicco’nun genlerinde var. Sizlerle, çocuklarınızla ve değer verdiğiniz kişilerle ilgileniyoruz.

Bu nedenle, her gün, burada bulunanların ve yakında gelecek olanların çocukluğunu ve geleceğini korumaya kararlıyız.

Daha fazlasını keşfet

 

189164-612x443px
slide-crash-test-lab-605x340px

Kalite

Yetkinlik, bağlılık ve tutku, iddialı kalite hedeflerine ulaşmamızda her gün bize rehberlik eder. Müşterilerimizi dikkatle dinlemekten, somut çözümlerin incelenmesi ve geliştirilmesine, süreçlerimizin sinerjisine kadar yaptığımız her şeyde bu görülebilir. Toplumu önemseyen bir ekibe sahibiz.

DAHA FAZLASINI KEŞFET

İletişim

Telefon Numaraları

Müşteri Hizmetleri

+90 216 570 30 79

Online Müşteri Hizmetleri Servisi

0850 333 6388

Sosyal Sorumluluk

The Chicco di Felicità sosyal sorumluluk projesi, ihtiyaç sahibi çocuklara destek olmak için sembolik bir hediyedir.

 

Chicco Araştırma Merkezi

Yorumlarınızı dinleyerek ve dikkate alarak mevcut ihtiyaçları karşılıyoruz. Çeşitli profesyonellere, kuruluşlara ve derneklere danıştığımız Chicco Araştırma Merkezinde gelecekteki ihtiyaçları anlamaya çalışıyoruz. Size en iyisini vermek için en iyiye güveniyoruz.

Daha fazlasını keşfet
 

Artsana Grup

Sürdürülebilir Ebeveynlik, insanların yaşam kalitesini iyileştirmek demektir. Biz Artsana grubuna aitiz ve bu bizi ayıran özelliğimizdir.

Daha fazlasını keşfet
 
TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
300 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı