Chicco Olarak Geleceğin Değerini Biliyoruz

İlgilenmek Chicco’nın genlerinde var. Sizlerle, çocuklarınızla ve değer verdiğiniz kişilerle ilgileniyoruz. Bu nedenle, her gün, burada bulunanların ve yakında gelecek olanların çocukluğunu ve geleceğini korumaya kararlıyız.

189164-612x443px
Gelecek nesiller için yeni bir yarın inşa etmek

Chicco'da çok net bir vizyonumuz var: Bebek ve çocuk yetiştirmenin arzu edildiği ve sürdürülebilir olduğu bir dünya yaratmaya yardımcı olmak.

Sürdürülebilirlik Raporumuzu Buradan İndirebilirsiniz

Ebeveynliği bir kültür olarak benimsiyoruz. Çünkü ebeveynlik kültürü çocuklarına gösterdiği özeni temsil ederken aslında herkese ve çevreye özen göstermektir.

 Artsana 2019 Sürdürülebilirlik Raporunu İncele

global-compact-612x443

2017 yılında Artsana Grup, dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik girişimi olan Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne (UNGC) imza attı. Şirket, insan hakları, çalışma, çevre ve yolsuzlukla mücadele konularında On İlkeyi benimseyerek bunları stratejisine entegre etmeye karar verdi.

0-820389jp-1200x800
Daha sürdürülebilir bir dünya için kararlıyız

Başkalarına bakım vermek olarak gördüğümüz ebeveynlik felsefesini, sadece ebeveynleri değil genel olarak insanları ilgilendiren bir yaklaşım ve gelecek nesiller için dünyanın korunması olduğuna inanıyoruz.

Projelerimiz

Ürünlerimizin ve süreçlerimizin çevresel etkilerini azaltmak için çok sayıda girişimde bulunuyoruz.

 
TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı