Bebek Bakım ve Koruma Ürünleri

Anneler ve babalar genellikle aynı anda onlarca, yüzlerce veya binlerce şeyle başa çıkmak zorundadır. Chicco, en pratik ve etkili çözümleri sağlamaya yardımcı olur.

Onların İyi Olması Sizin Huzurunuz

İç huzurunuz onların sağlığına ve iyiliğine bağlıdır. Chicco ürünleri, günlük yaşamı kolaylaştıran çözümlerle her durumda kendilerini daha iyi hissetmenize yardımcı olmak için üretilmiştir. Her duruma uygun ürünler, ebeveynlerin ve çocukların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Dış Mekanlarda Eğlence

Dışarıda zaman geçirmek her zaman hoş bir deneyim olmasının yanı sıra, küçük çocukların çevrelerindeki dünyayı keşfetmeleri ve yeni deneyimlerle dolu bir bağlamda başkalarıyla ilişki kurmaları için eğlenceli ve rahatlatıcı bir fırsattır. Bu anların huzur içinde tadını çıkarmak için, korunmaları için ihtiyacınız olan şeyleri unutmamak en iyisidir. Chicco size evin dışında geçireceğiniz zaman için çeşitli yararlı eşyalar sunabilir.

Güneşli günlerde gözleri UVA ve UVB ışınlarından korumak için önerilen bebek güneş gözlüklerimiz renkli, esnek ve dayanıklı çerçevelere sahiptir. 

Tatlı Uykular

Oyun zamanı bittiğinde, çocuklar dinlenmeyi hak ederler (ve çoğu zaman ebeveynleri de öyle!). Chicco, bebeğinizin sağlıklı uyumasına yardımcı olacak birçok ürün sunar. Örneğin burun aspiratörü, bebeğin burnunu temizler ve huzur içinde nefes almasını sağlar.

Bir Chicco görüntülü bebek telsizi kullanarak uyurken bile küçüklerinize göz kulak olun. Kızılötesi gece görüşü, karanlıkta bile bebeğinizi sürekli olarak görmenizi sağlar.

Önerilerimiz

Bebeğinizi her riskten korumanın ve ona en uygun bakım rutinlerini oluşturmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bebeğiniz güvende ve huzurlu olduğu sürece, sizin de neşeniz ve huzurunuz zirvede olabilir. Böylelikle bebeğinizle çok daha keyifli ve verimli vakit geçirebilir, onun güvende olduğunu bilerek arkanıza rahatlıkla yaslanabilirsiniz.

Chicco’da yer alan bebek bakım ve koruma ürünleri, bebeğinizle dışarıda vakit geçirirken endişe duymanıza neden olabilecek ya da onun sağlığını riske atabilecek unsurlara karşı önlem almanıza yardımcı olur. Siz de bebeğinize en uygun bakım ve koruma ürünlerini belirleyebilir, seçtiğiniz ürünlere en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Her Mevsim Maksimum Koruma

Bebeğinizle birlikte açık havada vakit geçirmek ya da onunla kısa seyahatlere çıkmak, hem sizin hem de onun için yepyeni deneyimlerin kapısını aralar. Ancak özellikle bahar ve yaz aylarında bebeğinizin dışarıda olması, onun cilt sağlığı ya da solunum yolları açısından problemler doğurabilir. Güneşin her mevsim yakıcı olabilen ışınları, bebeğinizin hassas cildinin ya da gözlerinin rahatsız olmasına yol açabilir.

Chicco’da yer alan yaz ürünleri ve güneş gözlükleri, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı bebeğiniz için önlem almanıza yardımcı olur. Yüksek koruma faktörü içeren güneş kremleri ve güneş sonrası sütleri ile bebeğinizin cildini koruyabilir, bebeğiniz için özel olarak tasarlanan güneş gözlükleri ile onun güneşten rahatsız olmasını önleyebilirsiniz. Chicco imzalı tazeleyici ve koruyucular ise, içerdikleri doğal kaynaklı ve güçlü bileşenler ile bebeğinizin cildini tazeler ve nemlendirir. Böylelikle bebeğinizin cildine her mevsim nem takviyesi ve bakım uygulayabilir, cildinin yumuşaklığını koruyabilirsiniz.

Bebeğinizin Huzuru ve Güvenliği Her Şeyden Önemli

Elbette her ebeveyn bebeğini tüm rahatsızlıklardan ve hastalıklardan korumak ister. Ancak kimi zaman bebekler hafif hastalıklar ya da solunum yolu rahatsızlıkları geçirebilir. Bu tip tatsız süreçleri en iyi şekilde analiz etmek ve sakin kalmak için Chicco’da yer alan bebek bakım ve koruma ürünlerini kullanabilirsiniz.

Burun temizliği ürünleri ile bebeğinizin tıkanan burnunun açılmasına yardımcı olabilir, ateş ölçerler yardımıyla bebeğinizin vücut ısısını dilediğiniz zaman kolaylıkla ölçebilirsiniz. Bebeğiniz odasında uyuyorken ya da sizden biraz uzaktayken kulağınızın her an onda olmasını istiyorsanız, bebek telsizleri yardımıyla bebeğinizi her an takip edebilir, böylelikle uyandığında ya da ağladığında hemen onun yanına koşabilirsiniz.

Chicco güvencesiyle tüm bakım ve koruma ürünlerini hemen şimdi inceleyin!

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı