Her ebeveyn bebeğine sürekli olarak göz kulak olmak, onu bir saniye bile yanı başından ayırmamak ister. Ancak gündelik hayatın yoğun temposu ve gereklilikleri, sürekli olarak bebeğinizin yanında olmanıza izin vermeyebilir. Özellikle bebeğiniz uyurken size kalan boş zamanları dinlenerek ya da evdeki başka işlerinize yoğunlaşarak geçirmeniz gerekebilir. Bu tip zamanlarda bebeğinizle aynı odada olmasanız da onu her an duyabilmek ve görebilmek için bebek telsizi seçeneklerinden yardım alabilirsiniz. Sesli ya da görüntülü bebek telsizi çeşitleri ile bebeğinizin güvende ve huzurlu olduğundan her an emin olabilir, boş zamanlarınızı gönül rahatlığıyla geçirebilirsiniz. 

Gözünüz ve Kulağınız Hep Bebeğinizde Olsun

Sesli ve kameralı bebek telsizi seçenekleri, belirli bir çekim alanı dahilinde ses ve görüntü iletimi sağlayan araçlardır. Bebek kamerası çeşitleri, siz evin başka bir odasındayken bebeğinizi dilediğiniz her an izlemenizi ve kontrol edebilmenizi sağlar. Bebek dinleme telsizi ise yalnızca ses ileten bebek telsizi çeşitlerinin genel adıdır. Bebek diyafonu olarak da adlandırılan bu cihazlar, bebeğinizin ağlamasını ya da nefes alışverişini kolaylıkla duymanızı ve en kısa sürede onunla ilgilenebilmenizi sağlar. Böylelikle siz bebeğinizi belirli aralıklarla ziyaret ederek kontrol etmek zorunda kalmaz, bir kulağınızın ve gözünüzün hep onun üstünde olmasını sağlayabilirsiniz. 

Pratik, Kolay ve Verimli Kullanım Deneyimi

Bebek telsizi görüntülü ya da sesli şekilde kullanıldığında, ebeveynler bebeklerinin her hareketlerini ya da tepkilerini kolaylıkla takip edebilir. Bebeğinizi yalnızca duymak istiyorsanız bebek diyafonu seçeneklerine yönelebilir, bebeğinizi görmek ve izlemek istiyorsanız bebek monitörü çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Chicco’da yer alan bebek telsizi seçenekleri size kolay ve pratik bir kullanım deneyimi sunar. Chicco güvencesiyle en iyi bebek telsizi seçeneklerine göz atabilir, bebek telsizi fiyatları ve modelleri arasında kısa bir yolculuğa çıkarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan ürünleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. 

 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı