Yeni doğan bebeklerin beslenme ve uyku süreçlerini konforlu bir şekilde sürdürebilmeleri ve rahat soluk alıp verebilmeleri için burun içi hava yollarının açık olması gerekir. Çünkü yeni doğan bebeklerin yaşama gözlerini açtıktan sonra devam eden ilk birkaç ay boyunca, ağızdan nefes alma içgüdüleri yoktur. Haliyle burun içi hava yollarında oluşan her tıkanıklık, bebeklerin günlük yaşamlarında sürdürdükleri tüm aktivitelerinin ve nefes alışverişlerinin zorlaşmasına neden olur. 

Chicco’da yer alan burun aspiratörü ve bebek burun temizleme aleti seçenekleri, bebeğinizin burun içi hava yolunu açmanıza ve bu bölgede tıkanıklık olup olmadığını kontrol etmenize olanak tanır. Chicco’da yer alan en iyi burun aspiratörü seçeneklerine göz atabilir, bebeğinizin her an rahatlıkla soluk alıp vermesini sağlayabilirsiniz. 

Neden Bebek Burun Aspiratörü Kullanmalısınız?

Bebeklerin burun içi hava yolu kanalları, yetişkinlere kıyasla çok daha dardır. Ağızdan nefes alma içgüdülerini henüz keşfetmemiş bebeklerde aynı zamanda sümkürme alışkanlığı ve becerisi de yoktur. Çünkü sümkürme, sonradan öğrenilen bir eylemdir. Sümkürme eyleminin gerçekleştirilmesi için solunum kaslarının bilinçli olarak kontrol edilmesinin öğrenilmiş olması gerekir. Bebeklerde söz konusu kontrol becerisi olmadığı için, burun içi hava yolu kanallarının açılmasında desteğe ihtiyaç duyarlar. Burun pompası, aspiratör ve bebek burun açıcı gibi aparatlar, bebeğinize kolaylıkla destek olmanızı sağlar. 

Bebek Burun Temizleyici ile Bebeğinizin Huzurunu ve Sağlığını Koruyun

Bebeğinizi emzirme süreciniz boyunca bebeğinizin burnundan rahatlıkla soluk alıp verebilmesi gerekir. Aksi takdirde beslenme düzeni sekteye uğrayabilir. Bebekler için burun aspiratörü ve bebek burun temizleme aparatı seçenekleri, bebeğinizin burun tıkanıklığı yaşadığını hissetiğiniz anda kolaylıkla kullanabileceğiniz özel ve pratik tasarımlara sahiptir. Burun temizleme pompası seçenekleriyle dakikalar içinde bebeğinizin burnunda biriken mukus kalıntılarını arındırabilir, özel tasarımlı burun aspiratörü ucu ile bebeğinizi rahatsız etmeden daha rahat nefes alıp vermesini sağlayabilirsiniz.

Aspiratör seçeneklerinin yanı sıra izotonik deniz tuzu spreylerini de tercih edebilirsiniz. Deniz tuzu spreyi bebekler için kullanıma uygun, saniyeler içinde kullanılabilen pratik bir tasarıma sahiptir.  Kısacası, bebekler için burun açıcı etkili bebek burun pompası, aspiratörü ve spreyi seçeneklerini Chicco’da bulabilir, bebeğiniz için en uygun seçenekleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı