Bebeğinizi güvenle ve huzurla büyütürken onun bakımı için birçok ürüne ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle banyo ve temizlik zamanları, bebeğinizin narin ve hassas cildini koruyan, güvenilir ve pratik ürünler eşliğinde yapılmalıdır. Chicco’da yer alan bebek bakım ve banyo zamanı aksesuarları, bebeğinizin dünyaya gözlerini açtığı ilk günden itibaren ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürün seçeneğini bir arada sunar. Bebek temizleme pamuğu, yenidoğan tırnak makası, alt silme pamuğu ve bebek tarak seti gibi birçok ürüne en kısa sürede sahip olabilir, banyo ve sonrası zamanlarını huzurla ve keyifle geçirebilirsiniz. 

Güvenli, Keyifli ve Eğlenceli Banyo Zamanları

Bebeğinizi yıkamak için kullanabileceğiniz bebek banyo süngeri ve bebek yıkama süngeri seçenekleri, bebeğinizin narin cildine zarar vermeden onu nazikçe temizlemenizi sağlar. Kolaylıkla köpüren ve yumuşak bir dokuya sahip bebek süngeri seçenekleri ile banyo zamanlarını huzurla geçirebilirsiniz. Banyo esnasında kullandığınız suyun bebeğiniz için ideal sıcaklıkta olup olmadığını bebek banyo termometresi kullanarak anlayabilir, böylelikle bebeğinizin huzurla ve neşeyle yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Chicco’da yer alan bebek bakım ve banyo zamanı aksesuarları, yalnızca banyo esnasında kullanabileceğiniz ürünlerle sınırlı değildir. Bebek saç fırçası, bebek konak tarağı ve bebek tarak fırça seti seçeneklerine göz atabilir; bebeğinizin saçlarını dilediğiniz her an nazikçe ve kolayca tarayabilirsiniz. Bebeğinizin hassas saç köklerine zarar vermeyecek malzeme ve tasarımlarla hazırlanan bebek saç fırçası çeşitlerine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. 

Banyo Sonrası Bakım Çözümleri

Bebekler için tırnak makası seçimi, kullanım esnasında size tam güvenlik sağlayan ve doğru materyaller kullanılarak üretilen ürünlerden yana yapılmalıdır. Chicco bebek tırnak makası çeşitleri, eğimli bıçakları ve özel olarak yuvarlatılmış uçları ile bebeğinizin tırnaklarını keserken son derece nazik ve dikkatli olmanızı kolaylaştırır. Dilerseniz bebek tırnak makası seti seçeneklerine göz atabilir, bebek tırnak törpüsü ve makasına bir arada sahip olabilirsiniz. Chicco, bebeğinizin altını ve kulaklarını temizlerken kullanabileceğiniz birçok bebek bakım pamuğu seçeneğini de bir arada sunar. Bebek alt temizleme pamuğu ve bebek alt silme pamuğu çeşitleri ile bebeğinizin bezini değiştirirken cildini nazikçe temizleyebilirsiniz. Bebek kulak çubuğu seçeneklerinin %100 pamuktan üretilen uçları ile bebeğinizin günlük bakım rutinini uygulayabilir, kolay kullanım deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Kısacası, bebeğinize bakım uygularken ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere Chicco güvencesiyle sahip olabilirsiniz. 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı