Bebeğiniz dünyaya ilk gözlerini açtığı andan itibaren onun altını değiştirmek günlük bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçasına dönüşür. Özellikle yeni doğan bebekler altlarını sıklıkla kirlettiği için uyguladığınız alt değiştirme rutini kimi zaman bir günde 10 - 12 kez tekrar edebilir. Bu rutinler esnasında hem sizin hem de bebeğinizin hayatını kolaylaştırmak için hazırlanan alt değiştirme ürünleri, bebeğinizin altını değiştirirken hijyenik ve pratik çözümlerden yararlanmanızı sağlar. Siz de Chicco’da yer alan bebek alt değiştirme örtüsü, ünitesi, ve matı seçeneklerine göz atabilir, bebeğinizin altını her zaman kuru ve temiz tutabilirsiniz. 

Hem Sizin Hem de Bebeğinizin Konforu İçin

Bebeğinizin altını değiştirirken onun konforlu bir şekilde yatıyor olması ve huzurlu olması son derece önemlidir. Aynı şekilde, sizin de konforlu bir pozisyonda ve rahatça hareket edebilir konumda olmanız gerekir. Chicco imzalı bebek alt değiştirme ünitesi seçenekleri, değiştirilebilir yükseklik ayarları ile sizin rahatsız bir pozisyonda durmadan bebeğinizin altını değiştirmenize olanak tanır. Bebeğinize huzur ve konfor sağlamasının yanı sıra size de maksimum pratiklik kazandıran alt değiştirme matı, bebeğinizin altını mümkün olan en kısa sürede ve hijyenik koşullarda değiştirmenize yardımcı olur. Bebek alt değiştirme ünitelerini tercih ederek kullanacağınız bakım ürünlerini ünitenin yanındaki bölmelere yerleştirebilir, alt değiştirme minderi ve örtüsünü kolaylıkla değiştirebilirsiniz. 

Hijyen Koşullarından Ödün Vermeyin

Bebeğinizin altını değiştirirken kullandığınız tüm aksesuarlar, size hijyenik koşullar yaratmalıdır. Bu sayede bebeğinizin narin cildini koruyabilir, alt değiştirme rutininizi en kısa sürede ve pratik şekilde sonlandırabilirsiniz. Chicco’da yer alan alt değiştirme örtüsü ve alt açma minderi seçenekleri, kullandığınız ünite ve park yataklarla kolaylıkla uyum sağlayabilir. Bebek küveti olarak da kullanabileceğiniz ünite seçeneklerini tercih ederek bebeğinizin altını değiştirdikten sonra onu yıkayabilir, hayalinizdeki hijyen koşullarını dilediğinizce sağlayabilirsiniz. Chicco imzalı ve çok yönlü kullanıma uygun alt değiştirme aksesuarlarını tercih ederek zamandan kazanabilir, bebeğinizle geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli ve verimli hale getirebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı