Bebeklerinizin banyo zamanları, doğru bakım ürünlerinden destek alındığında son derece eğlenceli ve keyifli anlar geçirmenizi sağlar. Ancak seçtiğiniz bebek şampuanı ve bebek vücut şampuanı, bebeğinizin hassas cildini nazikçe ve kolayca temizleyebilen, formülünde kimyasal aktif bileşenler barındırmayan ürünler olmalıdır. Chicco’da yer alan ürünlerin etkili ve güvenilir formülleri ile bebekler için en iyi şampuan seçeneklerine göz atabilir, göz yakmayan şampuan çeşitleri ile bebeğinize eğlenceli ve konforlu bir banyo rutini oluşturabilirsiniz. 

Bebeğinizin Narin Cildine Uygun Temizlik

Organik bebek şampuanı, bitkisel bebek şampuanı ve doğal bebek şampuanı çeşitleri arasında bebeğiniz için en doğru ve uygun ürünü seçmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bebek şampuanlarının içerdiği bileşenlerin, bebeklerin narin cildine zarar vermeyen, tahriş oluşumuna neden olmayan ve bebeklerin gözlerini yakmayan içeriklerden oluşması gerekir. Bu sayede en doğal bebek şampuanı seçimini rahatlıkla yapabilir, bebeğinizin hassas cildinin hak ettiği bakım çözümlerini oluşturabilirsiniz. Chicco imzalı en iyi bebek şampuanı çeşitleri, kimyasal bileşenler kullanılmadan hazırlanan formülleri ile size güvenilir ve pratik bir kullanım deneyimi sunar. 

Yeni Doğan Bebek Şampuanı Seçenekleri ile İlk Banyo Keyfi

Özellikle bebeğinizi ilk kez yıkamayı düşünüyorsanız, yenidoğan şampuan seçeneklerini tercih etmelisiniz. En iyi bebek şampuanı markaları arasında yer alan Chicco, bebek şampuan setleri ve tekli şampuan seçenekleri ile yanınızda. Dilerseniz bebeğinizin hem saçlarını hem de vücudunu temizlemek için kullanabileceğiniz ürünleri tercih edebilir ya da bebek banyo köpüğü ve bebek şampuanını bir arada kullanarak eksiksiz bir banyo rutini hazırlayabilirsiniz. Chicco’da yer alan bebek şampuanı fiyatları ve çeşitleri arasında kısa bir yolculuğa çıkarak bebeğiniz için en doğru ürünleri kolaylıkla belirleyebilir, bebeğinizin ilk banyosunun son derece keyifli ve pratik olmasını sağlayabilirsiniz. 

 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
300 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı