Bebeklerin özellikle süt emme aşamasından süt içme aşamasına geçtikleri dönemde giderek daha da önem kazanan bebek sulukları ve çocuk bardakları, özel malzeme ve tasarımlarıyla beslenme konusunda rahat, sağlıklı ve güvenli bir geçiş imkanı sunar. Farklı yaş gruplarına göre sınıflandırılan bebek suluk modelleri, böylece bebeğinizin suluk ya da bardak gibi nesnelere yabancılık çekmeden adım adım alışmasını sağlar. 

Beslenmede Geçiş Sürecini Kolaylaştıran Chicco Bebek Sulukları

6. aydan itibaren bebeğinizin yavaş yavaş ek gıdalara geçiş yapmasıyla birlikte sıvı besinleri nasıl daha kolay ve güvenli bir şekilde tüketebileceğini düşünüyor olabilirsiniz. Chicco, bebeğinizin beslenmesiyle ilgili ilk aylardan itibaren rahatlıkla kullanabileceğiniz kapsamlı ürün seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi başarır. Örneğin; biberon benzeri bardaklardan ileri seviye bardaklara kadar 6. aydan sonra kullanabileceğiniz pek çok seçenek içerir. 

Chicco yumuşak bebek suluk çeşitleri, henüz bu tarz araç - gereçleri yeni tanımaya başlayan bebekler için silikon başlığı, sıvı dökülmesini önleyen valfi, yanlarındaki tutamaçları sayesinde pratik ve emniyetli bir öğrenme süreci oluşturur. Farklı renk seçeneklerine de sahip olan yumuşak bebek sulukları, BPA içermeyen sağlıklı yapılarıyla bebeğiniz için herhangi bir risk meydana getirmez. Yürürlükteki mevzuatlara uygun şekilde üretilen Chicco suluk ve bardaklar, aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanabilir. 

Chicco’nun bebeğiniz için özel olarak geliştirdiği diğer bir bardak modeli de “pipetli alıştırma bardağı” olarak da bilinen pipetli eğitim bardaklarıdır. İsminden de anlaşılabileceği gibi bebeklerin beslenme konusundaki geçiş süreçlerini kolaylaştırmayı hedefleyen bu bardaklar, ısırmalara karşı dayanıklı başlığı ve sızdırmaz yapılarıyla uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanılabilir. Açık bardak deneyimi sunan ileri seviye çocuk bardakları dahil çoğu modelde eğlenceli desenlere yer verilmiş olmakla beraber Chicco’nun bebek suluk fiyatları da oldukça avantajlıdır.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı