Bebeğinize yemek yedirirken kullandığınız araç ve gereçler kadar bu yemekleri muhafaza ettiğiniz ürünler de büyük önem taşır. Herhangi bir sızdırma ya da yetersiz koruma gibi olumsuz durumlarda ciddi sorunlara yol açabilen bebek termosu ve bebek mama kabı modelleri, tüm bu sebeplerden dolayı oldukça dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Chicco, hem malzeme kalitesi hem fonksiyonellik açısından avantaj sağlayan detayları, her ürününde olduğu gibi mama termosu ve mama saklama kabı çeşitlerinde de bir araya getirerek bebeğiniz için mükemmel seçenekler sunar. 

Bebeğinizin Mamasını Saatler Boyunca Taze Tutan Chicco Termos ve Saklama Kapları 

Özellikle yolculuk esnasında veya dış mekanlarda önemli bir kurtarıcıya dönüşen bebek mama termosu ve saklama kapları, bebeğiniz için özel olarak hazırladığınız mamaların uzun süre taze ve sıcak kalmasını sağlar. Chicco, paslanmaz çelik ve sert plastik gibi dayanıklı malzemelerden oluşan termos ve saklama kapları ile bebeğinizin mamasını veya içeceklerini saatler boyunca aynı şekilde muhafaza etmekle sınırlı kalmaz, diğer yandan uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım imkanı sunar. 

Dayanıklılığın dışında yüksek işlevsellik içeren Chicco bebek termosu ve bebek mama kabı çeşitleri, kase olarak da kullanılabilen kapağı, kaşık koyulabilen özel bölmesi ve Chicco biberonlarla uyumlu yapısı sayesinde beklentilerinizi aşmayı başarır. Oldukça kompakt boyutlara sahip olan termos ve saklama kaplarını, dilediğiniz yere götürebilir; ister uzun yolculuklarda isterseniz bebeğinizle birlikte çıktığınız kısa gezintilerde kullanabilirsiniz. 

Sızdırmazlık özelliği ile aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasını önleyen Chicco termos ve mama saklama kabı, gerektiğinde yalnızca bebeğiniz için değil; tüm aile bireyleri için kullanılabilir. Mama dışında sıcak ya da soğuk içecekleri muhafaza etmek için de tercih edebileceğiniz bu koruyucu ürünler, zamanla vazgeçilmezleriniz arasına dahil olabilecek kadar pratik ve kullanışlıdır.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı