Bebek Emzikleri ve Emzik Aksesuarları

PhysioForma emzikler fizyolojik nefes alıp vermeyi ve ortodontik diş gelişimini destekler.

Emmenin Önemi
Doğal Bir İçgüdü

Emme içgüdüsü, bebeklerin bağımsız olarak beslenmelerine izin verir, ancak besleyici olmayan emme de kendi kendini sakinleştirmede temel bir aşamadır: Bunu, ağzın doğal gelişimini engellemeyen fizyolojik bir emzik ile mümkün olan en iyi şekilde desteklemek önemlidir. 

Ağzın doğal gelişimi için
PhysioForma™ emzikler, diş hekimleri tarafından onaylanmıştır.

Chicco'nun özel Physioforma'sı, fizyolojik nefes alıp vermeyi desteklemek ve ağız ve damağın doğru ve uyumlu gelişimini teşvik etmek için uzman diş hekimleri ve ortodontistlerle işbirliği içinde tasarlanmıştır.

Diş hekimlerinin %85'i, emziklerin üç yıldan daha kısa bir süre boyunca doğru kullanıldığında faydalı olduğuna ve ağız gelişimine zarar vermediğine inanmaktadır.  (SIDO-Society of Orthodontics International- anketi, 2014, İtalya)

Önerilerimiz

Bebeklerin dünyaya gözlerini açtığı andan itibaren ilk kazandığı reflekslerden olan emme içgüdüsü, bebeğinizin güvende ve huzurlu hissetmesine yardımcı olur. Bebeğinizi emzirmediğiniz zaman dilimlerinde onun hassas ve narin ağız yapısına uygun emzikler kullanmasını sağlayarak emme içgüdüsünü sürdürmesini sağlayabilir, onun huzurlu ve mutlu hissetmesini kolaylaştırabilirsiniz. Bebeklerin emzik kullanmaya başlaması için uygun zaman dilimi, doktor tavsiyelerine göre belirlenmelidir. Siz de doktorunuza danışarak bebeğinizin emzik kullanmaya başlaması için doğru zamanı öğrenebilir, Chicco imzalı emzik modelleri ile bebeğinizin yaşına ve gelişimine en uygun ürünlere sahip olabilirsiniz.

PhysioForma Emzikler ile Kolay, Güvenilir ve Pratik Kullanım

Deneyimi Chicco’da yer alan PhysioForma emzikler, ekstra yumuşak yapıları ve özel tasarımları ile bebeğinizin huzurlu bir uyku çekmesine yardımcı olur. 2014 yılında toplam 150 bebek üzerinden yapılan bir araştırmada, PhysioForma emzik modellerinin her 10 bebekten 9’u tarafından kabul edildiği tespit edilmiştir. Emziklerin son derece yumuşak silikon ve kauçuk materyalleri, bebeğinize ortodonti açıdan güvenilir bir kullanım deneyimi sunar. Doğumdan itibaren daha konforlu bir uyku süreci sağlayan PhysioForma emzikler, bebeğinizin dilinin doğal konumunu desteklemesi ve damak basıncını dengelemesi nedeniyle oral gelişimin sağlıkla sürmesine yardımcı olur. Anne göğsünden ilham alan özel tasarımları tercih edebilir, Chicco güvencesi ve kalitesine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Emzik Kutuları ile Bebeğinizin Emziklerini Hijyenik Koşullarda Saklayın

Bebeğiniz emziğini kullanmayı ne kadar çok sevse de, gün içerisinde emziğini sıklıkla düşürebilir ya da ağzından çıkarmak isteyebilir. Bu tip anlarda bebeğinize yeni ve temiz bir emzik vermeniz, düşürdüğü emziği ise temizleyerek hijyenik koşullarda saklamanız gerekir. Bu sayede zaman kısıtlılığı yaşadığınız anlarda pratik çözümler yaratabilirsiniz. Chicco’da yer alan emzik kutuları, bir ya da iki emziği çantanızda ya da cebinizde hijyenik koşullarda saklayabilmenizi, rahatlıkla muhafaza edebilmenizi sağlar. Siz de tercihinizi Chicco kalitesi ve güvencesinden yana yapabilir, bebeğinizin emziklerini dilediğinizce saklayabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı