Bebeğinizin en sevdiği aksesuarlar arasında yer alan emzikler, onun huzurla uykuya dalması ve kendini güvende hissetmesi açısından son derece destekleyici ürünlerdir. Bebeklerin emzik kullanmaya başlaması için uygun gün veya ay aralığı, doktor tavsiyeleri ışığında belirlenmelidir. Doktorunuzun görüşlerine sadık kalarak bebeğiniz için en uygun emzik modelini seçebilir, emzik kullanımına doğru zaman aralığında gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz. Ancak bebeğinizin kullandığı emziklerin mutlaka temiz olması ve hijyenik koşullarda saklanması gerekir.

Chicco’da yer alan emzik kutusu modelleri, bebeğinizin emziklerini her an yanınızda ve hijyen koşulları çerçevesinde taşımanıza olanak tanır. Siz de Chicco imzalı emzik kutusu fiyatları ve modellerine göz atabilir, hijyenik ve pratik çözümleri hayatınızın bir parçası haline getirebilirsiniz.

Bebek Emzik Kutusu Modelleri ile Zamandan Kazanın

Bebekler emzik kullanmayı çok sevse de, gün içerisinde sıklıkla emziklerini düşürebilir ya da ağzından çıkarmaya çalışabilir. Yere ya da herhangi bir yüzeye temas eden emziklerin ise tekrar bebekler tarafından kullanılabilmesi için temizlenmesi ya da dezenfekte edilmesi gerekir. Aksi takdirde emziğe temas eden toz ya da kir zerreleri, bebeğinizin sağlığını riske atabilir.

Özellikle gündelik hayatın yoğun koşuşturmacası içinde ya da bebeğinizle dışarda geçirdiğiniz zamanlarda, onun düşürdüğü emzikleri temizleyerek tekrar kullanıma uygun hale getirmek için vaktiniz olmayabilir. Bu tip durumlarda yanınızda yedek emzikler taşımak ve onları hijyenik koşullarda saklamak için emzik kutularından yardım alabilir, zamandan kazanabilirsiniz.

Yedek Emzikler Her An Yanınızda

Chicco güvencesi ve kalitesiyle sizlere sunulan emzik kutusu modelleri, bir ya da birden fazla emziği rahatlıkla taşımanızı sağlayan bölmeli tasarımlara sahiptir. Size maksimum hijyen ve konfor sağlamak için özel olarak İtalya’da üretilen modeller, çantanıza ya da bebek arabanıza tutturabileceğiniz, dilediğiniz zaman cebinizde ya da çantanızın içinde taşıyabileceğiniz tasarımlarla sunulur. Sterilize edilebilir yapıları, hijyen koşullarını dakikalar içinde sağlamanıza olanak tanır. Siz de tercihinizi Chicco emzik kutularından yana yapabilir, yedek emziklerinizi güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı