Bebeğinizin huzurlu ve güvende hissetmesi açısından oldukça önemli bir role sahip olan emzikler, aynı zamanda onun ağız gelişimini destekleyecek nitelikte olmalıdır. Emzik modelleri arasında kauçuk emzik, damaksız emzik, damaklı emzik ve silikon emzik gibi birçok seçenek bulunur. Her biri farklı materyaller ve tasarımlar barındıran emzikler, farklı ay ve yaş grubundaki bebekler için özel olarak hazırlanır. Bebeğiniz için en uygun ve en iyi emzik modelini doktorunuza danışarak rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Chicco imzalı bebek emzik modelleri içinde her yaş aralığına ve ağız yapısına uygun seçenekleri bulabilir, emzik fiyatları arasından size en uygun aralığı belirleyerek ürün seçimi yapabilirsiniz.

Anne Göğsüne En Yakın Emzik Tasarımları Chicco’da

Bebeğinizin oral gelişiminin sağlıklı şekilde ilerlemesi için, seçtiğiniz emziğin tasarımı son derece önemlidir. Chicco’da yer alan emzik seçenekleri anne memesine en yakın emzik tasarımları kullanılarak hazırlanır. Yumuşak materyalli ve yuvarlak uçlu bebek emzik çeşitleri, bebeğinizin dilinin ve damağının doğal konumunu bozmadan kullanıma uygundur. Böylelikle bebeğiniz emzik kullandığı sürece boyunca huzurla uykuya dalabilir ve anne memesine benzeyen emzik modelleri sayesinde kendini size yakın ve güvende hissedebilir.

Güvenilir, Pratik ve Kullanışlı Bebek Emzikleri

Chicco kalitesi ve güvencesiyle sizlere sunulan damaklı ve damaksız emzik modelleri, bebeğinizin yaşına ve gelişimine uygun seçenekler sunar. Ortodontik emzik modellerini tercih ederek bebeğinizin ağız gelişimini destekleyebilir, oyuncaklı emzik seçenekleri ile bebeğinizi emzik kullanmaya çok daha kolay bir şekilde alıştırabilirsiniz. Özellikle yenidoğan emzik modelleri arasından seçim yaparken mutlaka doktorunuza danışmalı, doktor tavsiyeleri ışığında bebeğinize en uygun emziği belirlemelisiniz. Bebeğinizin gelişimi ilerledikçe kullandığınız emziği Chicco’da yer alan seçenekler arasından bebeğinizin doğru yaş ve ay aralığına göre değiştirebilir, güvenli ve pratik kullanım deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı