Bebeğinizin doğduğu andan itibaren kazandığı ilk reflekslerden biri, emme refleksidir. Bebekler emme içgüdüsünü yalnızca beslenme anlarında değil, uykuya dalmadan önce ve gündelik hayatın birçok bölümünde de sürdürür. Emzik seçimi, bebeklerin oral gelişiminin doğru ve sağlıklı bir şekilde ilerlemesi açısından son derece önem taşır. Chicco kauçuk emzik ve silikon emzik modelleri, ekstra yumuşak ve ince yapıları ile bebeğinizin huzurla uykuya dalmasına yardımcı olur. Doktor tavsiyeleri ışığında doğum sonrasında doğrudan kullanmaya başlayabileceğiniz Chicco Physio Soft emzik modelleri ile bebeğinizin ağız gelişimini destekleyebilir, hassas ağız yapısının zarar görmesini önleyebilirsiniz.

Ekstra Hassas ve Yumuşak Tasarımlı Emzik Modelleri

Chicco Physio Soft kauçuk emzik modelleri, ekstra yumuşak ve hassas yapıları ile bebeğinizin uyku esnasında rahatsız olmamasını sağlar. Bebeklerin dilinin doğal konumunu bozmayan ve damak basıncını eşit olarak dağıtan özel tasarımlar, yumuşak ve fizyolojik emzik modelleri arayanlar için ideal bir seçimdir. Chicco Physio Soft silikon emzik modelleri de tıpkı kauçuk emzikler gibi oral gelişimi destekleyen ürünlerdir. Chicco Physio silikon emzik modellerini 12 ayını tamamlamış bebeğiniz için, kauçuk emzik seçeneklerini ise 0-6 ay aralığındaki bebeğiniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Özel Dudak Destekli Emzikler ile Huzurlu Uykular

Chicco PhysioForma imzalı ortopedik emzik modelleri, tıpkı anne göğsü gibi yumuşak ve yuvarlak uçlu bir tasarıma sahiptir. Bu özel tasarım, bebeğinize uyku ve gündelik yaşam esnasında etkili bir dudak desteği sağlar. Dudak desteği barındıran Chicco PhysioForma emzik modelleri ile bebeğinizin ağzında biriken tükürükten kaynaklı tahriş oluşumu riski azalır. Bebeğinizin dudakları ve dili doğal konumunda kalabilir, böylelikle bebeğiniz huzurlu ve konforlu bir uykunun kollarına kendini rahatlıkla bırakabilir. Siz de tercihinizi Chicco PhysioForma emziklerden yana yapabilir, seçtiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı