Emzirme ve Biberonla Besleme

Her yerde ve her durumda emzirme zamanlarını rahat geçirebilmeniz için farklı ürün seçenekleri

Biberon

Her ihtiyaca uygun çözümü sağlayan Chicco biberonları, kolay ve rahat bir besleme için tasarlanmıştır.

Natural Feeling
Anne göğsüne benzer yapısı ile hassas ve doğal bir beslenme sağlayan biberon serisi
xx TRY'den başlayan fiyatlarla 109,90 TRY
Well-Being
Bebeğinizi kolik ve reflüden koruyan biberon serisi
xx TRY'den başlayan fiyatlarla 39,99 TRY
Aksesuarlar
Biberon kullanırken ihtiyacınız olan ürünler
Biberon Emzikleri

Bebeğinizin büyümesinin her aşaması için doğru biberon emziği

Natural Feeling
Bebeğin doğal emme harketini taklit eden biberon emzikleri… Bebeğinizin ayına göre en uygun akışı seçin
xx TRY'den başlayan fiyatlarla 46,99 TRY
Well-Being
Özel anti-kolik sistemi ile silikon ve kauçuk biberon emzikleri… Bebeğinize en uygun akışı ve malzemeyi seçin
xx TRY'den başlayan fiyatlarla 39,99 TRY
Sterilizatör

Verimli, Pratik ve hızlı sterilizasyon için ve bebeğinizin süt ile yemeğini hazırlarken doğru sıcaklıkta olmasını sağlayan ürün çeşitleri

Sterilizasyon
Pratik ve verimli buhar sterilizasyonu için idealdir

Biberonla Besleme Zamanı

Bebeklerin, doğumdan hemen sonra anneleri tarafından emzirilmeleri, beslenmeleri için tavsiye edilen en doğru yöntem olsa da bazı durumlarda annelerin sütü gelmediği için yenidoğanların biberonla beslenmeleri gerekebiliyor. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda tercih edilebilecek biberon modelleri, anne memesine benzer bir yapıda tercih edildiğinde bebeklerin beslenmeleri daha kolay olabiliyor. Bu bağlamda, bebeklerde biberon seçimi büyük önem taşıyor. Bebeklerin Damak Yapısına Uygun Biberon Seçimi "Biberon seçimi nasıl olmalı?" sorusu yeni annelerin zihinlerini meşgul ediyor. Chicco'nun NaturalFeeling ve Wellbeing biberon çeşitleri bebeklerin sağlığına zarar vermeyen maddelerden üretiliyor. 

(video cover)
(player icon)
Önerilerimiz

Bebeğinizin sağlıklı gelişimi açısından onun için oluşturduğunuz beslenme düzeni son derece önemlidir. Bebeğinizle eşi benzeri bulunmayan bir yakınlık ve sevgi bağı kurmanızı sağlayan emzirme dönemi, onun ihtiyacı olan besin desteğini almasına ve bağışıklığının güçlenmesine olanak tanır. Chicco, bu dönemde huzurlu, konforlu ve keyifli hissetmenizi sağlayacak ürün seçenekleri ile bebeğinizi dilediğiniz anda ve yerde besleyebilmeniz için çözümler sunar. Siz de hem sizin hem de bebeğinizin yaşamında oldukça önemli bir deneyim oluşturacak bu dönemi Chicco farkıyla daha keyifli ve pratik bir sürece dönüştürebilirsiniz.

Bebeğinizi Emzirirken Huzurlu ve Konforlu Hissedin

Bebeğinizi emzirirken doğru pozisyonu bulmanız, onun yutmasını ve soluk almasını zorlaştırmayacak şekilde tutmanız gerekir. Emzirme aksesuarları, bebeğinizin ergonomik koşullarda ve kafası desteklenecek şekilde beslenebilmesini sağlayan pratik çözümler yaratır. Göğüs pedleri ve göğüs kalkanı çeşitleri ise, emzirme dönemi boyunca konforunuzu maksimum seviyede tutabilmek adına tasarlanır. Göğüs kalkanlarını kullanarak göğüs uçlarınızın emzirme sürecinde tahriş olmasını önleyebilir, cildinizi koruma altına alabilirsiniz. Göğüs pedleri ile her an kuru ve konforlu bir deneyim yaşayabilir, göğüs temizleme mendilleri sayesinde her emzirme sonrasında hijyen koşullarını sağlayabilirsiniz.

 

Bebeğinizi Hijyenik, Pratik ve Keyifli Koşullarda Besleyin

Chicco imzalı biberonlar ve göğüs pompaları ile bebeğinizi biberonla beslerken sütünüzü hijyenik ve güvenli bir şekilde muhafaza ederek zamandan kazanabilir, dilediğiniz her anda ve her yerde bebeğinizi besleyebilirsiniz. Kadife yumuşaklığındaki dokuları ve esnek yapıları ile bebeğinizin kolaylıkla alışabileceği biberon emzikleri arasından dilediğinizi seçebilir, yedek biberon emzikleri edinerek ihtiyaç halinde biberon ucunu vakit kaybetmeden değiştirebilirsiniz. Bebeğinizin beslenme düzenine ayak uydurmak ilk etapta size zor gelebilir. Ancak biberon ısıtıcıları ve sterilizatör çeşitleri ile kullandığınız ürünleri her an kullanıma hazır hale getirebilir, her beslenme saatini keyifle ve huzurla karşılayabilirsiniz. Siz de emzirme döneminizde bebeğiniz ve kendiniz için Chicco’yu tercih edin, yaşamınızın en keyifli ve özel zamanları arasında yer alacak bu anların tadını çıkarın.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı