Emzirme veya Biberonlar Besleme Ürünleri

Beslenme, anne ve bebeklerin her an keyif alabilecekleri günlük bir ritüeldir.

Göğüs Pompaları

Chicco göğüs pompaları emzirme dönemini uzun süre devam ettirmeye yardımcı olur: yumuşak ve doğal süt sağımı için kullanımı kolay ve rahat.

Wellbeing Manuel Göğüs Pompası
Emzirmeyi mümkün olduğunca uzatmaya yardımcı olur, annelerin ihtiyaç duyduğu tüm etkililiği, rahatlığı, inceliği ve pratikliği garanti eder.
xx TRY'den başlayan fiyatlarla 349,90 TRY
Klasik Göğüs Pompası
Sütünüzü sağmanın en hızlı yolu!
xx TRY'den başlayan fiyatlarla 349,90 TRY
Biberon

Her ihtiyaca uygun çözümü sağlayan Chicco biberonları, kolay ve rahat bir besleme için tasarlanmıştır.

NaturalFeeling Biberonlar
Anne göğsüne benzer yapısı ile hassas ve doğal bir beslenme sağlayan biberon serisi
xx TRY'den başlayan fiyatlarla 39,99 TRY
Well-Being Biberonlar
Bebeğinizi kolik ve reflüden koruyan biberon serisi
xx TRY'den başlayan fiyatlarla 39,99 TRY
Aksesuarlar
Biberon kullanırken ihtiyacınız olan ürünler
xx TRY'den başlayan fiyatlarla 39,99 TRY
Biberon Emzikleri

Bebeğinizin büyümesinin her aşaması için doğru biberon emziği

NaturalFeeling Biberon Emzikleri
Bebeğin doğal emme harketini taklit eden biberon emzikleri… Bebeğinizin ayına göre en uygun akışı seçin
xx TRY'den başlayan fiyatlarla 39,99 TRY
Well-Being Biberon Emzikleri
Özel anti-kolik sistemi ile silikon ve kauçuk biberon emzikleri… Bebeğinize en uygun akışı ve malzemeyi seçin
xx TRY'den başlayan fiyatlarla 39,99 TRY
Chicco İle Beslenme

Bebeğinizi emzirerek veya biberonla nasıl besleyeceğiniz konusunda bir sürü sorunuz olacaktır.

Doğru biberon seçimi yapmanıza ve biberonla beslemeyle ilgili yardımcı olmak için her zaman buradayız: Anne sütü ile beslenmeye yardımcı ürünlerimiz, size ebeveynliğin bu aşamasında mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak amacıyla tasarlanmıştır.

NaturalFeeling Biberonlar

Bebeğin gelişimini en doğal şekilde takip eden eşsiz biberon serisi. Tıpkı anne göğsü gibi bebeğin emme hareketi değişimlerine doğal olarak uyum gösterir. Özel eğimli ucu ve özel kadifemsi dokusu ile besleme döneminin yumuşak ve hassas geçmesine olanak sağlar.

İncele
(video cover)
(player icon)
Beslenmenin Her Yolu İçin

Anneler bebeklerini birçok farklı şekilde besleyebilir. Chicco, tüm ihtiyaçları karşılayacak farklı tasarımlara sahip biberon emziklerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Anne göğsüne uygun şekliyle elektrikli veya manuel göğüs pompalarımız maksimum konfor sunar.

Chicco Sterilizatör biberonların ve emziklerin her zaman temiz ve kullanıma hazır olmasını sağlar.

Konforlu ve Güvenli

Özellikle bebekler için beslenme söz konusu olduğunda, ürün seçimi hiçbir zaman hafife alınmaz. Emziklerimiz doğal kauçuk veya yumuşak silikondan yapılmıştır ve anne göğsünün etkisini verebilmek için özel olarak dizayn edilmiştir. 

Önerilerimiz
Diğer kullanıcılar görüntüledi

Bebeğinizin sağlıklı gelişimi açısından onun için oluşturduğunuz beslenme düzeni son derece önemlidir. Bebeğinizle eşi benzeri bulunmayan bir yakınlık ve sevgi bağı kurmanızı sağlayan emzirme dönemi, onun ihtiyacı olan besin desteğini almasına ve bağışıklığının güçlenmesine olanak tanır. Chicco, bu dönemde huzurlu, konforlu ve keyifli hissetmenizi sağlayacak ürün seçenekleri ile bebeğinizi dilediğiniz anda ve yerde besleyebilmeniz için çözümler sunar. Siz de hem sizin hem de bebeğinizin yaşamında oldukça önemli bir deneyim oluşturacak bu dönemi Chicco farkıyla daha keyifli ve pratik bir sürece dönüştürebilirsiniz.

Bebeğinizi Emzirirken Huzurlu ve Konforlu Hissedin

Bebeğinizi emzirirken doğru pozisyonu bulmanız, onun yutmasını ve soluk almasını zorlaştırmayacak şekilde tutmanız gerekir. Emzirme aksesuarları, bebeğinizin ergonomik koşullarda ve kafası desteklenecek şekilde beslenebilmesini sağlayan pratik çözümler yaratır. Göğüs pedleri ve göğüs kalkanı çeşitleri ise, emzirme dönemi boyunca konforunuzu maksimum seviyede tutabilmek adına tasarlanır. Göğüs kalkanlarını kullanarak göğüs uçlarınızın emzirme sürecinde tahriş olmasını önleyebilir, cildinizi koruma altına alabilirsiniz. Göğüs pedleri ile her an kuru ve konforlu bir deneyim yaşayabilir, göğüs temizleme mendilleri sayesinde her emzirme sonrasında hijyen koşullarını sağlayabilirsiniz.

 

Bebeğinizi Hijyenik, Pratik ve Keyifli Koşullarda Besleyin

Chicco imzalı biberonlar ve göğüs pompaları ile bebeğinizi biberonla beslerken sütünüzü hijyenik ve güvenli bir şekilde muhafaza ederek zamandan kazanabilir, dilediğiniz her anda ve her yerde bebeğinizi besleyebilirsiniz. Kadife yumuşaklığındaki dokuları ve esnek yapıları ile bebeğinizin kolaylıkla alışabileceği biberon emzikleri arasından dilediğinizi seçebilir, yedek biberon emzikleri edinerek ihtiyaç halinde biberon ucunu vakit kaybetmeden değiştirebilirsiniz. Bebeğinizin beslenme düzenine ayak uydurmak ilk etapta size zor gelebilir. Ancak biberon ısıtıcıları ve sterilizatör çeşitleri ile kullandığınız ürünleri her an kullanıma hazır hale getirebilir, her beslenme saatini keyifle ve huzurla karşılayabilirsiniz. Siz de emzirme döneminizde bebeğiniz ve kendiniz için Chicco’yu tercih edin, yaşamınızın en keyifli ve özel zamanları arasında yer alacak bu anların tadını çıkarın.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı