Biberonlar, bebeklerin anne sütünden sonraki ilk beslenme aracı olduğu için her zaman ayrı bir öneme sahiptir. Bebeğinizle doğrudan temas eden biberon emzikleri ise herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına emzirme hissine yakın bir deneyim sunmalıdır. Bunun için biberon ucu çeşitleri; malzemesinden dokusuna, yumuşaklık seviyesinden sağlamlığına kadar her açıdan kusursuz ve kaliteli olmalıdır.

 

Bebeğinizin İhtiyaçlarına En Uygun Emzikler Chicco’da!

Chicco biberon emzikleri, gelişmiş antikolik sistemleri, anne memesini andıran damarlı halkaları, kadifemsi yüzeyleri ve esnek yapılarıyla doğal ve rahat bir emzirme süreci için gereken her şeyi bir araya getirir. Böylece anne memesine benzeyen biberon ucu modelleri ile tüm bebekler için emzirmeden biberona, biberondan emzirmeye sorunsuz geçiş imkanı sağlar. Ayrıca Chicco’nun biberon emzikleri, bebeğinizin büyüme dönemlerine uygun farklı boyutlar da içerir.

Silikon biberon ucu ve kauçuk biberon ucu gibi farklı malzemelerden üretilmiş alternatiflere de ürün gamında yer veren Chicco, beklentilerinize bağlı olarak esnekliğiyle veya sağlamlığıyla ön plana çıkan biberon emziklerine kolayca ulaşmanızı sağlar. Chicco’nun özel açılı emziklerini ise biberona geçiş sürecinde bebeğinize emzirme deneyiminin bir benzerini sunmak için tercih edebilirsiniz. Ek olarak ürünlerin ambalajında yer alan ay rakamlarından “Biberon ucu ne zaman değişmeli?” sorusunun cevabını da kolayca öğrenebilirsiniz.

Benzersiz özellikleri beraberinde getiren Chicco biberon ucu modelleri, sürekli sütle dolu duran özel yapıları sayesinde bebeğinizin hava yutmasını önlerken farklı akış oranlarına sahip çeşitleriyle de bebeğiniz geliştikçe onunla birlikte gelişir. Tüm bu üstün özellikler bir araya geldiğinde bebeklerin %96’sında kolayca kabul görmeyi başaran Chicco biberon emzikleri, farklı özellikler kadar farklı fiyat seçenekleri de içerir. Böylece Chicco’nun yüksek kaliteli biberon uçlarına siz de uygun fiyatlarla sahip olabilir, bebeğiniz büyüdükçe dilediğiniz biberon emziğini yenisiyle değiştirebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı