Bebeğinizin gelişimi ve sağlığı için en önemli besin kaynağı olan anne sütü, yalnızca ilk 6 ay değil; ilerleyen dönemlerde de mükemmel bir destekleyici görevi görür. Bu nedenle bebeğinizin ihtiyaç duyduğu anlarda anne sütüyle beslenebilmesi oldukça önemlidir. Ancak bebekten veya anneden kaynaklı bazı durumlarda anne sütüne ulaşım mümkün olmayabilir. Özellikle bebeğinizin anne sütüyle beslenemediği anlarda hayat kurtaran bir yardımcıya dönüşen Chicco göğüs pompası seçenekleri, bebeğinizle beraber olamadığınız anlarda dahi onu sütünüzle besleme imkanı tanır. Klasik göğüs pompası ve manuel göğüs pompası olmak üzere farklı çeşitleri bulunan Chicco göğüs pompaları, basit ancak verimli kullanım biçimleriyle büyük avantaj sağlar.

 

En Konforlu Göğüs Pompaları Chicco’da!

Chicco göğüs pompaları; çalışan annelerden göğüs ucu emzirmeye elverişli olmayanlara, prematüre bebek sahiplerinden çene kasları henüz gelişmemiş bebeklere, süt üretimi yetersiz olanlardan süt birikimi nedeniyle göğüs sancısı çekenlere kadar oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bu nedenle Chicco’nun anne ve bebek sağlığı ve konforu için özel olarak geliştirilmiş göğüs pompası çeşitlerini kullanmanız, hem siz hem bebeğiniz için pek çok faydayı da beraberinde getirir.

Chicco göğüs pompaları ile sütünüzü kolayca sağarak uygun koşullarda saklayabilir, bebeğiniz ihtiyaç duydukça herhangi bir sorunla karşılaşmadan onu anne sütüyle besleyebilirsiniz. Chicco’nun klasik veya manuel göğüs pompalarını, yalnızca bebeğinizi emziremediğiniz durumlarda değil; zaman içinde azalabilen süt üretiminiz nedeniyle de kullanabilirsiniz.

Ayrıca ürünle birlikte gelen yumuşak dokulu silikon başlık, rahatça sütünüzü sağmanıza aracılık ederken hava geçirmez halka ise sütünüzü korumanızı kolaylaştırır. Ürünle birlikte gelen diğer bir aparat olan biberon başlığı da her zaman ve her yerde anında kullanım imkanı sunar. Böylece en iyi göğüs pompası için ihtiyaç duyduğunuz tüm detaylara Chicco sayesinde zahmetsizce sahip olabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı