Bağışıklık sistemi henüz tam olarak gelişmemiş ve bu nedenle dış etkenlere karşı savunmasız olan bebeğiniz için en etkili araçlardan biri sterilizatörlerdir. Biberonları ve emzikleri sterilize etmenizi sağlayan sterilizatör çeşitleri, böylece gönül rahatlığıyla bebeğinizi beslemenize yardımcı olur. Biberon sterilizatör modelleri, aynı zamanda oldukça kolay ve fonksiyonel kullanımlarıyla da önemli ölçüde avantaj sağlar.

Basit bir sistem içeren Chicco sterilizatör biberon seçenekleri, yalnızca açma - kapama düğmesinden ve biberonlar ya da emzikler için bir hazneden oluşur. Chicco’nun tek ve iki katlı olarak kullanılabilen modüler sterilizatörleri de mevcuttur. Yoğun buhar ile %99.9 oranında bakterileri ortadan kaldıran biberon sterilizatör modelleri, sahip oldukları etkili teknoloji sayesinde bebeğinizin hassas bünyesini koruması için aracılık eder.

Chicco Sterilizatörlerle Bebeğiniz için Hijyen Sağlayın

Chicco sterilizatörlerin şeffaf kapağı aracılığıyla hazne içerisindeki her şeyi net şekilde görebileceğiniz gibi ayarlanabilir özelliğe sahip sterilizatör modellerini tek veya çift katlı olarak da kullanabilirsiniz. Bu yöntemle ister sadece biberonları isterseniz yalnızca emzikleri sterilize edebilir; böylece enerjiden, zamandan ve yerden tasarruf edebilirsiniz. Chicco biberon ısıtıcı ve sterilizatör çeşitleri, otomatik olarak durma özellikleriyle de güvenli bir kullanım imkanı sunar.

6 adede kadar biberon yerleştirilebilen Chicco sterilizatörler, diğer yandan biberon emzikleri için de özel bir alana sahiptir. Sterilize ettiği biberon ve emziklerde 24 saate kadar koruma sağlayan sterilizatör seçeneklerini, modüler ve kompakt yapılarıyla dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Ek olarak sterilizatörler, yalnızca biberonlar ve emzikler için değil; bebeğinizin sıklıkla temas ettiği ya da ağzına götürdüğü pek çok eşya ve aksesuar için de kullanılabilen oldukça işlevsel araçlardır. Siz de Chicco’nun ergonomik tasarım ve yüksek kalite farkıyla sunduğu sterilizatör modellerinden dilediğinizi tercih ederek evinizde bebeğiniz için maksimum hijyen koşullarını sağlayabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı