Bebek Oto Koltuğu ve Araç İçi Aksesuarları

Tamamen güven içinde dünyayı keşfedeceğiniz bir yolculuk

Oto Koltukları

Chicco’nun tüm oto koltukları, arabayla seyahat esnasında maksimum güvenliği garanti etmek üzere tasarlanmıştır. Chicco, özel olarak seçtiği materyaller ve dolgu malzemeleriyle bebeğiniz için ideal rahatlığı sağlarken, oto koltuğun kurulumunu ve kullanımını kolaylaştıran teknik çözümler sunar.

Chicco: Güvenlik ve Konfor

Chicco, seyahat ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunar: GR.0+ oto koltuklarından ergonomik bir duruşu garanti eden yükseltici oto koltuklarına kadar.

Oto koltukları çok yönlüdür ve araca takılması basittir. İster araba kemeri bağlantılarını ister Isofix sistemini seçin. Tüm ürünlerimiz otomobilde kullanım kolaylığını ve güvenliği garanti eder.

Chicco oto koltukları çocukları sürekli destekleyen ve koruyan ergonomik, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve her zaman teknolojiyi takip eder.

Fit-Kit ile Araba Koltuğu Seçimi Çok Kolay

Net ve okunaklı bilgiler sayesinde oto koltuğu seçimi ve kullanımı çocuk oyuncağı olacak.

Chicco Seyahat Aksesuarları

Oto koltuklarımızın yanı sıra, seyahat deneyiminizi daha da geliştirmek için bir çok aksesuarımız da bulunmaktadır.

Küçük yolcularınızla ilgilenmeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz: uzun yolculuklar için oyuncaklar, diğer yöne bakarken çocuğunuza göz kulak olmanıza yardımcı olacak aynalar, sıcak ve güneşli havalarda güneşlikler veya kullanışlı bir bardak koyma yeri.

Önerilerimiz

Bebekler ve küçük yaştaki çocuklar, henüz kendilerini koruma yetileri gelişmediği için hemen her ortamda her zaman tehlikeye açık olur. Bu da bebeğinizin veya çocuğunuzun kolayca zarar görmesine, üzücü durumların yaşanmasına yol açabilir. Chicco, çocuğunuzun beslenmesinden uykusuna, oyun saatlerinden giyimine her şeyi düşündüğü gibi güvenliği için de yenilikçi ve etkili ürünler sunar.

Gelişmiş Bebek Oto Koltuk Seçenekleri ve Seyahat Aksesuarları

Bebeğinizin ya da çocuğunuzun tehlikeye en açık olduğu anlardan biri sayılan seyahat süreçlerini, Chicco bebek oto koltukları ve seyahat aksesuarları ile kapsamlı bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Böylece araç içinde olmadığınız anlarda dahi çocuğunuzun güvenliğini sağlamış olursunuz. Ayrıca Chicco’nun seyahat güvenliği için özel olarak geliştirdiği ürünler arasında hem ana kucağı hem oto koltuğu olarak kullanılabilen çok amaçlı seçenekler, farklı yaş gruplarındaki çocukların ölçülerine uygun şekilde geliştirilmiş yüksek emniyetli koltuklar ve kurulumu, kullanımı oldukça basit uyarı sistemleri bulunur.

Bebeklerin ve çocukların seyahat güvenliğini sağlama konusunda temel araç sayılan oto koltukları, Chicco tarafından kalite ve sağlamlık faktörleri göz önünde bulundurularak geliştirilir. Bebeklerin ya da çocukların beden ölçüleri düşünüldüğünde araç koltuklarında güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmeleri mümkün olmadığı için oto koltukları hayati önem taşıyan araçlara dönüşür. Bu yüzden Chicco’nun oto koltukları, farklı yaş gruplarındaki çocuklara uyum sağlayabilecek ölçü, renk ve özellikleri beraberinde getirir. Böylece çocuklarınız gelişmiş konfor ve güvenlik önlemleri eşliğinde yolculuk yapar.

Yalnızca zengin oto koltuk çeşitleriyle sınırlı kalmayan Chicco ürünleri, seyahat güvenliğini bir adım daha öteye taşıyacak aksesuarlar da içerir. Örneğin; Bebecare Easy-tech aparatı, çocuğunuzu araçta unutma ihtimaline karşılık telefonunuza bildirim gönderir, eğer size ulaşamazsa daha önce belirlediğiniz numaralara mesaj atar. Bu da araçta uyuyan veya oyuna dalmış çocuklarınızın zor durumda kalabilme olasılıklarını ortadan kaldırır.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı