Güvenli Seyahat

Tamamen güven içinde dünyayı keşfedeceğiniz bir yolculuk

Oto Koltukları

Chicco’nun tüm oto koltukları, arabayla seyahat esnasında maksimum güvenliği garanti etmek üzere tasarlanmıştır. Chicco, özel olarak seçtiği materyaller ve dolgu malzemeleriyle bebeğiniz için ideal rahatlığı sağlarken, oto koltuğun kurulumunu ve kullanımını kolaylaştıran teknik çözümler sunar.

Keyfit Ana Kucağı/Oto Koltuğu
Çok amaçlı oto koltuğu. Seyahat etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
YOUniverse Fix 9-36 Oto Koltuğu (Gr. 1/2/3)
Büyümesinin Her Aşamasında Tek Bir Oto Koltuğu
Fold&Go i-Size
Büyük çocuklar için katlanabilir oto güvenlik koltuğu
Önerilerimiz
Diğer kullanıcılar görüntüledi

Bebekler ve küçük yaştaki çocuklar, henüz kendilerini koruma yetileri gelişmediği için hemen her ortamda her zaman tehlikeye açık olur. Bu da bebeğinizin veya çocuğunuzun kolayca zarar görmesine, üzücü durumların yaşanmasına yol açabilir. Chicco, çocuğunuzun beslenmesinden uykusuna, oyun saatlerinden giyimine her şeyi düşündüğü gibi güvenliği için de yenilikçi ve etkili ürünler sunar.

Gelişmiş Bebek Oto Koltuk Seçenekleri ve Seyahat Aksesuarları

Bebeğinizin ya da çocuğunuzun tehlikeye en açık olduğu anlardan biri sayılan seyahat süreçlerini, Chicco bebek oto koltukları ve seyahat aksesuarları ile kapsamlı bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Böylece araç içinde olmadığınız anlarda dahi çocuğunuzun güvenliğini sağlamış olursunuz. Ayrıca Chicco’nun seyahat güvenliği için özel olarak geliştirdiği ürünler arasında hem ana kucağı hem oto koltuğu olarak kullanılabilen çok amaçlı seçenekler, farklı yaş gruplarındaki çocukların ölçülerine uygun şekilde geliştirilmiş yüksek emniyetli koltuklar ve kurulumu, kullanımı oldukça basit uyarı sistemleri bulunur.

Bebeklerin ve çocukların seyahat güvenliğini sağlama konusunda temel araç sayılan oto koltukları, Chicco tarafından kalite ve sağlamlık faktörleri göz önünde bulundurularak geliştirilir. Bebeklerin ya da çocukların beden ölçüleri düşünüldüğünde araç koltuklarında güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmeleri mümkün olmadığı için oto koltukları hayati önem taşıyan araçlara dönüşür. Bu yüzden Chicco’nun oto koltukları, farklı yaş gruplarındaki çocuklara uyum sağlayabilecek ölçü, renk ve özellikleri beraberinde getirir. Böylece çocuklarınız gelişmiş konfor ve güvenlik önlemleri eşliğinde yolculuk yapar.

Yalnızca zengin oto koltuk çeşitleriyle sınırlı kalmayan Chicco ürünleri, seyahat güvenliğini bir adım daha öteye taşıyacak aksesuarlar da içerir. Örneğin; Bebecare Easy-tech aparatı, çocuğunuzu araçta unutma ihtimaline karşılık telefonunuza bildirim gönderir, eğer size ulaşamazsa daha önce belirlediğiniz numaralara mesaj atar. Bu da araçta uyuyan veya oyuna dalmış çocuklarınızın zor durumda kalabilme olasılıklarını ortadan kaldırır.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı