Seyahat güvenliği konusunda en önemli adım olan bebek oto koltukları, Chicco’nun uzmanlığı ile bir araya gelerek uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz fonksiyonel ve kaliteli aparatlara dönüşür. Beklentilerinize uygun şekilde farklı renk, ölçü ve teknolojiler içeren Chicco bebek oto koltuğu modelleri, araba koltuğu ile mükemmel uyum sağlar ve hem isofix sistemi hem de emniyet kemeri ile kolayca sabitlenebilir.

Sabit, Ayarlanabilir veya Yatabilen Bebek Oto Koltukları

Bebeğiniz ya da çocuğunuz tüm tehlikelere olduğu gibi araç içinde oluşabilecek riskli durumlara karşı da oldukça savunmasızdır. Denge, kendini koruma ve benzeri temel güdüleri gelişmediği için seyahat esnasında korumaya ihtiyaç duyan çocuklarla ilgili en verimli çözümlerden biri ise bebek araba koltuğu ya da çocuk araba koltuğu modelleridir. Chicco’nun sunduğu alternatifler arasında çocuğunuzun yaş ve ölçülerine özel oto koltukları olduğu gibi ayarlanabilir çocuk araba koltukları da bulunur. Diğer yandan sabit veya yatabilen bebek oto koltuğu da yine Chicco’nun tercih edebileceğiniz diğer seyahat güvenliği seçeneklerini oluşturur.

Konforu ve güvenliği bir araya getirmek için geliştirilmiş olan Chicco bebek oto koltukları, kaliteli materyaller ve dayanıklı dolgu malzemeleri içerir. Böylece mekanik aksamlarından oturma alanlarına kadar tüm bölümleri defalarca kez kullanılsa da kolayca deforme olmaz, uzun süre aynı emniyeti ve rahatlığı sunar. Yalnızca rahatlık ve sağlamlık bakımından farklı beklentilere uygun alternatifler üretmekle sınırlı kalmayan Chicco, aynı zamanda bebek oto koltuğu fiyatları bakımından da her bütçeye hitap eden seçenekler sunar.

Aracınızda isofix sabitleme sistemi bulunuyorsa Chicco çocuk oto koltuklarını emniyet kemerine ihtiyaç duymadan oldukça pratik bir şekilde aracınıza sabitleyebilir, ek olarak Chicco isofix baza gibi diğer aksesuarları da kullanabilirsiniz. Isofix sisteminden faydalanamadığınız durumlarda ise aracınızdaki emniyet kemerlerinden destek alabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı