Çocuğunuzun güvenli ve rahat bir yolculuk yapabilmesi için mükemmel çözümler sunan Chicco seyahat aksesuarları, kılıf, koltuk yükseltici ve isofix baza gibi temel aksesuarların yanı sıra Bebecare Easy-tech gibi elektronik uyarı sistemleri de barındırır. Böylece aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan çocuğunuzla beraber emniyetli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Ergonomi ve Teknolojiyi Bir Araya Getiren Chicco Seyahat Aksesuarları

Bebek oto koltuğunu araca sabitlemek için gereken aparatlardan çocuğunuzun yolculuk süresince çok daha rahat hissetmesi amacıyla kullanabileceğiniz tamamlayıcılara kadar güvenli seyahat için gereken her şeyi Chicco’da bulabilirsiniz. Tüm Chicco ürünleri gibi seyahat aksesuarları da farklı yaş gruplarına ve beklentilere hitap eden ölçüler, renkler ve teknolojiler içerir.

Bebek oto koltuğunu aracınıza sabitleyebilmeniz konusunda size yardımcı olan isofix, çocuğunuzun güvenli bir yolculuk yapabilmesindeki temel mekanizmayı oluşturur. Chicco isofix baza ise bebek oto koltuğunu farklı yatış pozisyonlarına getirmenizi sağlar ve böylece çocuğunuzun uyurken ya da otururken ideal pozisyonda durmasına imkan tanır. Aracınızda isofix sistemi bulunmuyorsa emniyet kemerinden faydalanarak da çocuğunuzun güvenli bir yolculuk yapmasını mümkün hale getirebilirsiniz.

Özellikle yeni yaşını doldurmuş bebeklerde ve küçük yaştaki çocuklarda koltuk yükseltici de güvenlik ve rahatlık açısından önemli ölçüde yardımcı olan aparatlar arasında yer alır. Ana kucağı şeklinde de kullanılabilen bu aparatlar, pratik ve çok amaçlı yapılarıyla büyük avantaj sağlar. Tüm bu alternatiflerin yanı sıra farklı kumaş ve renklerdeki koltuk kılıflarına, baş ve vücut desteklerine de yine Chicco seyahat aksesuarları aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Çocuğunuzun araç içinde kaldığı durumlarda telefonunuza uyarı göndererek olası kötü senaryoların önüne geçen Bebecare Easy-tech ise Chicco’nun seyahat güvenliği konusunda sunmuş olduğu yenilikçi bir ürün. Size ulaşılamadığı durumlarda uygulama üzerinden belirlediğiniz numaralara da mesaj gönderebilen Bebecare Easy-tech, böylece her zaman maksimum güvenlik sağlamayı başarır.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı