Anne - Bebek Hijyen Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Küçüklerinize güvenli ve hijyenik bakım.

Çocuklarınıza Bakmak

Bez değiştirme, ağız hijyeni ve genel olarak temizlik, günlük bebek bakımında önemli anlardır. Ebeveynlerin, bu günlük zorluklarda yardımcı olmak için pratik ve rahat çözümleri seçerken kendilerine güvenmeleri gerekir. Bunu kolaylaştırmak için Chicco bir ürün serisi geliştirdi.

Diş çıkarma halkalarından, ağız bakımına kadar, çocuklarınızı her gün temiz tutmanıza yardımcı olacak her şeye sahibiz.

Bebek Bezi Değiştirme

Bez değiştirme, en sabırlı insanlar için bile her zaman zorlu bir andır. Chicco, ebeveynlerin bunu sakince halletmelerine yardımcı olacak bir dizi ürüne sahiptir.

Cuddle & Bubble gibi bez değişimi için temiz ve rahat bir yüzeye sahip olan alt değiştirme ünitesinden, sabun ve sünger kaplarına sahip bir küvete dönüştürülebilir pratik çözümlere sahiptir.

Bu hassas bebek cildini temizlemek ve tazelemek için özel olarak dermatolojik olarak test edilmiş bir formülle üretilen özel Bebek pudrasını veya Chicco bebek ıslak mendillerini unutmayalım.

Diş Fırçaları ve Diş Macunu

Çocuğunuzun ağız hijyenini sağlamak, özellikle diş çıkarmanın ilk aşamalarında önemlidir. Chicco'nun çok çeşitli diş fırçaları ve diş macunları, çocuğunuzun dişlerine mükemmel bir şekilde bakmanıza yardımcı olur. Bu aynı zamanda dişlerine kendi başlarına bakmayı öğretmenin de ilk adımıdır. Ürün yelpazemizde hassas diş etlerini rahatlatmak için masaj aleti olan diş fırçaları, 3-6 yaş arası çocuklar için diş fırçası setleri ve diş çürümesini önlemek için diş macunları bulunmaktadır.

Chicco İle Çok Yönlü Bakım

Aktif koruma ve sürekli temizlik için çamaşırlarınızın temizliği önemli bir rol oynar. Deterjan formülümüz, güvenli ve dermatolojik olarak test edilmiş elde veya makinede yıkanabilen  ürünleriyle çocukların hassas cildine karşı nazik olacak şekilde tasarlanmıştır.

Önerilerimiz
TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı