Bebek Temizlik ve Bakım Ürünleri

Küçüklerinize güvenli ve hijyenik bakım.

Çocuklarınıza Bakmak

Bez değiştirme, ağız hijyeni ve genel olarak temizlik, günlük bebek bakımında önemli anlardır. Ebeveynlerin, bu günlük zorluklarda yardımcı olmak için pratik ve rahat çözümleri seçerken kendilerine güvenmeleri gerekir. Bunu kolaylaştırmak için Chicco bir ürün serisi geliştirdi.

Diş çıkarma halkalarından, ağız bakımına kadar, çocuklarınızı her gün temiz tutmanıza yardımcı olacak her şeye sahibiz.

Bebek Bezi Değiştirme

Bez değiştirme, en sabırlı insanlar için bile her zaman zorlu bir andır. Chicco, ebeveynlerin bunu sakince halletmelerine yardımcı olacak bir dizi ürüne sahiptir.

Cuddle & Bubble gibi bez değişimi için temiz ve rahat bir yüzeye sahip olan alt değiştirme ünitesinden, sabun ve sünger kaplarına sahip bir küvete dönüştürülebilir pratik çözümlere sahiptir.

Bu hassas bebek cildini temizlemek ve tazelemek için özel olarak dermatolojik olarak test edilmiş bir formülle üretilen özel Bebek pudrasını veya Chicco bebek ıslak mendillerini unutmayalım.

Diş Fırçaları ve Diş Macunu

Çocuğunuzun ağız hijyenini sağlamak, özellikle diş çıkarmanın ilk aşamalarında önemlidir. Chicco'nun çok çeşitli diş fırçaları ve diş macunları, çocuğunuzun dişlerine mükemmel bir şekilde bakmanıza yardımcı olur. Bu aynı zamanda dişlerine kendi başlarına bakmayı öğretmenin de ilk adımıdır. Ürün yelpazemizde hassas diş etlerini rahatlatmak için masaj aleti olan diş fırçaları, 3-6 yaş arası çocuklar için diş fırçası setleri ve diş çürümesini önlemek için diş macunları bulunmaktadır.

Chicco İle Çok Yönlü Bakım

Aktif koruma ve sürekli temizlik için çamaşırlarınızın temizliği önemli bir rol oynar. Deterjan formülümüz, güvenli ve dermatolojik olarak test edilmiş elde veya makinede yıkanabilen  ürünleriyle çocukların hassas cildine karşı nazik olacak şekilde tasarlanmıştır.

Önerilerimiz

Sağlıklı ve sorunsuz bir büyüme süreci için hijyen, en önemli faktörlerden biri olarak kabul edilir. Bu nedenle tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi bebeklerde de ağız temizliğinden cilt temizliğine kadar hijyenle ilgili tüm detaylara üst düzeyde dikkat etmek gerekir. Ancak bebeklerin ekstra hassas diş, saç ve ten yapısı nedeniyle özel hijyen ürünleri kullanılmalıdır. Bebeğinizin temizliği ve bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz pişik kremi, bebek diş fırçası, diş kaşıyıcı ve bebek deterjanı gibi onlarca farklı ürünü Chicco’da kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Bebeklere Özel Tüm Hijyen Ürünleri Chicco’da!

Bebeklerde en sık rastlanan cilt problemlerinden biri olan pişik, bebe bezi kullanımı, hava koşulları ve bebeklerin çok hassas ciltleri nedeniyle ortaya çıkabilir. Bebek pişik kremi, iyileştirici ve yatıştırıcı etkisi nedeniyle tahriş olmuş cilt için mükemmel bir çözüm sunar. Chicco, pişik kremi ile birlikte pişik önleyici krem ve bebek pudrası gibi diğer destekleyici seçeneklere de ürün çeşitleri arasında yer verir. Böylece siz de bebeğinizin pişik problemine karşı eksiksiz ve kusursuz önlemler almış olursunuz. 

Ağız bakımı da bebekler için özellikle yaşını aldıktan sonra giderek daha fazla önem kazanmaya başlar. İleride ciddi sorunlarla karşılaşmamak için bebeğinize özel diş macunları ve diş fırçaları kullanmanız gerekir. Chicco bebek diş macunu ve bebek diş fırçası seçenekleri, özel boyutları ve içerikleriyle bebeğinize zarar vermeden ağız hijyenini sağlamasına yardımcı olur. Yine bebeğiniz için özel olarak geliştirilmiş diş kaşıyıcı modelleri de ağız sağlığı konusundaki diğer destekleyici ürünlerden biri sayılır. 

Bebeklerin cildindeki hassasiyet düzeyi göz önünde bulundurularak geliştirilmiş olan bebek deterjanı gibi spesifik Chicco temizlik ürünleri de hijyen konusundaki en önemli yardımcılarından birini oluşturur. Bebek deterjanı ve yumuşatıcısı ile aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan bebeğinizin kıyafetlerini yıkayabilir, böylece bebeğiniz için her açıdan mükemmel hijyen sağlayabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı