Başta yeni doğanlar olmak üzere genellikle dış dünyaya alışma sürecindeki tüm bebekler, her açıdan çok hassas oldukları için özel ürünlere ihtiyaç duyarlar. Bebek losyonları, bebek diş macunları ya da pişik kremleri bu ürünlerden yalnızca birkaçını oluşturur. Ancak bebeğinizin cildiyle sürekli temas halinde olan çamaşırların önemi çoğu zaman unutulur. Chicco, bebeğinizin cildine zarar vermeyen formüle sahip bebek deterjanı, bebek yumuşatıcı ve leke çıkarıcı ile çamaşır temizliği konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri bir araya getirir. 

Bebeğinizin Hassasiyetiyle Uyumlu Chicco Deterjan ve Yumuşatıcılar 

Chicco, çamaşırlarda kusursuz bir hijyen sağlayabilmek için farklı ürünler sunar. Bunlar; bebek çamaşır deterjanı, yumuşatıcı ve leke çıkarıcı gibi tamamen bebeğinize özel geliştirilmiş ürünlerdir. Ağır ve yıpratıcı kimyasallar içermeyen bu temizleyiciler, bebeğinizi rahatsız edebilecek herhangi bir reaksiyona veya kokuya sebep olmaz. Böylece bebeğinizin tüm kıyafetlerini aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan, gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. 

Bebek çamaşır deterjanı, bebeğinizin yanı sıra kendi çamaşırlarınızın temizliğinde de tercih edebileceğiniz çok amaçlı bir üründür. Renklendirici içermeyen ve dermatolojik olarak test edilmiş olan bu hassas çamaşır deterjanı, koku önleme özelliğine sahip içeriğiyle kıyafetlerdeki lekeler dışında kokuları da etkin bir şekilde temizler. Chicco bebek deterjanı ve yumuşatıcısı, birlikte kullanıldığında yumuşatıcının içeriğindeki pudra tazeliği ya da çiçek tazeliği gibi kokular çamaşırlarınızın ferah ve tertemiz kokmasını sağlar. 

Bebek çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı ile birlikte dilerseniz bebekler için geliştirilmiş diğer bir temizleyici olan leke çıkarıcı spreyi de kullanabilirsiniz. Sprey formuyla oldukça basit bir kullanıma sahip bu etkili leke çıkarıcıyı leke üzerine sıkıp, yaklaşık 5 dakika beklettikten sonra elde ya da çamaşır makinesinde yıkayabilir, diğer yandan bebeğinizin sağlığını da olumsuz yönde etkilememiş olursunuz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı