Bebeklerde ilk dişler 3. veya 4. ayda çıkmaya başladığı gibi bu süreç 6. ve 12. ay arasında da gerçekleşebilir. Diş çıkarma aşamasında bebeğinizin sık sık huysuzlandığını, ağladığını, çevresindeki her şeyi ağzına götürmeye çalıştığını ve dişlerini, diş etlerini kaşıdığını fark edebilirsiniz. Tüm bu sebeplerden dolayı sancılı bir sürece dönüşebilen diş çıkarma aşamasını diş kaşıyıcı çeşitleriyle hafifletebilmek mümkün. Chicco, üst düzey kaliteye sahip, uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilen ve ideal boyutlardaki bebek diş kaşıyıcı seçenekleriyle bebeğinizin diş çıkarma sürecini oldukça kolaylaştırır. 

Bebeğinizin Diş Çıkarma Sürecini Kolaylaştıran Chicco Diş Kaşıyıcı Modelleri 

Chicco’nun sulu diş kaşıyıcı çeşitleri, klasik diş kaşıyıcılardan farklı olarak daha yumuşak ve soğuk bir yapıya sahip olduğu için bebeğinizin kaşınan diş etlerine etkili bir şekilde masaj yapar. Böylece dişlerdeki ve diş etlerindeki ağrıların ya da kaşıntıların hafiflemesine yardımcı olur. Dış yüzeyinden dolayı “silikon diş kaşıyıcı” olarak da bilinen sulu diş kaşıyıcılar, değişik renk, form ve desenler içermekle beraber yaş gruplarına göre farklı kategorilere de ayrılır. Haliyle Chicco diş kaşıyıcı modelleri arasında beklentilerinize uygun seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. 

Chicco bebekler için diş kaşıyıcı, pratik tutamaçları, eğlenceli desenleri ve dayanıklı yapısıyla bebeğinizin aylar boyunca sıkılmadan kullanabileceği önemli bir aparata dönüşür. Bebeğinizin 2, 4 ya da 6 aylık olduktan sonra kullanabileceği farklı boyutlara ve sertlik derecelerine sahip olan diş kaşıyıcılar, yalnızca diş ve diş eti kaşıntılarının hafiflemesine değil; aynı zamanda bebeğinizin doğru bir şekilde çiğnemeyi öğrenmesine de katkıda bulunur. Bu yüzden diş kaşıyıcı modelleri, tahmin edilenden daha fazla fonksiyona sahiptir. Diğer yandan oldukça uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz Chicco diş kaşıyıcıların dierseniz tüm serisini de tamamlayabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı