Bebeklerde diş çıkarma süreci en sancılı süreçlerin başında gelir. Genellikle 6. veya 7. ayda başlayan bu süreç, 12 ile 16 ay arası sürebilir. Bu aylar içerisinde sık sık dişleri kaşındığı için huysuzlaşan, ağlayan veya her şeyi ısırma eğiliminde olan bebekler, hem sizi hem kendilerini zor durumda bırakabilir. Chicco, bebeklerin diş çıkarma sürecine uygun olarak geliştirdiği çıngırak ve dişliklerle hem sizin hem bebeğinizin hayatını çok daha eğlenceli ve konforlu bir hale getirir.

Chicco Çıngırak ve Dişlikler ile Bebeğiniz Eğlenirken Dişlerini Kaşıyabilir

Chicco’nun bebek çıngırakları arasında sevimli hayvan, bitki veya sayı figürlerinden oluşan rengarenk, yumuşak ve kolay kavranabilen seçenekler bulunur. Aynı zamanda diş kaşıma amacıyla da kullanılabilen Chicco çıngıraklar, çok amaçlı yapılarıyla büyük avantaj sağlar. Böylece bebeğiniz, Chicco’nun yaratıcı ve eğlenceli bebek dişlik ve çıngırakları ile hayvanlardan renklere, meyve çeşitlerinden sayılara kadar günlük hayata dair pek çok detayı öğrenirken eğlenebilir, aynı zamanda kaşınan dişleri için de etkili bir çözüme kavuşmuş olur.

Bebeklerin fiziksel yapıları göz önünde bulundurularak geliştirilen Chicco bebek el ayak çıngırakları, kolayca kavranabilen ergonomik bir yapıya ve diş eti masajı yapabilen bir yüzeye sahiptir. Böylece bebeğiniz, her zaman yanında bulundurabileceği bu çok yönlü çıngıraklar ile pusetten arabaya, evden parka kadar pek çok alanda istediği zaman eğlenebilir ve dişlerini kaşıyabilir. Çıngırak ve dişlikleri aynı zamanda bebeğinizi rahatlatarak uyutmak için de kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin sık sık temas ettiği ve ağzına götürdüğü çıngırakların sağlık açısından risk taşımaması ve kaliteli olması gerekir. Zaman içinde bebek ürünleri konusunda bir dünya markasına dönüşen Chicco’nun ürettiği çıngırak ve dişlikler de tıpkı diğer ürünleri gibi uzun yıllar sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı