Bebeklerin, anne karnında geçirdikleri sürecin ardından uykuya dalmalarını kolaylaştırmak ve kaliteli bir uyku uyumalarını sağlamak için önemli ölçüde destek olan dönenceler, bu işlemi sesli, ışıklı ve hareketli yapılarıyla gerçekleştirir. Rahatlatıcı veya anne karnındaki sesleri andıran melodiler, loş ışıklar ve yumuşak oyuncaklarla donatılmış bebek dönence modelleri, uyku öncesi veya sırasında bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olur.

Bebeğinizi Uyumasına Yardımcı Olan Fonksiyonel Chicco Dönence Modelleri

Chicco, bebeğinizin cinsiyetine ve ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiği bebek dönence seçenekleriyle her beklentiye hitap etmeyi başarır. Pembe veya mavi tonlarında, gezegen figürlü oyuncaklarla desteklenen Chicco bebek dönence çeşitleri, klasik ya da new age tarzda müziklerin yanı sıra beyaz sesler olarak tanımlamam ve anne karnındaki ses frekanslarını andıran melodiler içerir. Aynı zamanda hafif ışıklarla da desteklenen dönence modelleri, bebeğiniz için korkmadan, rahatlıkla uyuyabileceği dingin bir atmosfer yaratır.

Birçok beşik veya ahşap bebek yatağıyla uyumlu olan ve kolayca takılabilen Chicco dönenceler, aynı zamanda sökülüp takılabilen yapılarıyla gece lambası ya da puset oyuncağı olarak da kullanılabilir. Hafif projeksiyon ışığı ile oda duvarlarına sevimli gezegen figürleri yansıtan bebek dönence modelleri, bebeğiniz için uyku öncesi veya sırasında sihirli bir dünya yaratır. Böylece uyumakta güçlük çeken veya sık sık uyanan bebekler, çok daha sorunsuz bir uyku sürecine sahip olabilirler. Ayrıca kızılötesi uzaktan kumanda, bebeğinize rahatsızlık vermeden dönenceyi kontrol etmenizi sağlar.

Chicco dönencelerin diğer bir avantajı da bebeğiniz uykusundan uyanıp, ağlamaya başladığında algılayabilmesidir. Haliyle bebeğiniz gece geç saatlerde uyansa dahi siz müdahale etmeden dönence rahatlatıcı müzikleriyle bebeğinizi sakinleştirerek uykuya dalmasını kolaylaştırır. Ek olarak Chicco, farklı özelliklere sahip olan modelleri ile her bütçeye hitap eden bebek dönence fiyatları içerir.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı