Bebeklerin özellikle ilk aylarında dış dünyaya alışmaları zaman alabilir ve bu süreçte yemek ya da uyku gibi temel ihtiyaçlar konusunda dahi sık sık huysuzlaşabilirler. Kendilerini ifade edebilme yetisine sahip olmadıkları için de onları çoğu zaman ağlarken görebilirsiniz. İşte bu tarz anlar başta olmak üzere pek çok durumda önemli bir kurtarıcıya dönüşen ilk oyuncaklar, basit yapılarına rağmen bebeğinizin gelişimine büyük ölçüde katkı sağlar ve sizin hayatınızı da kolaylaştırmayı başarır. “İlk Oyuncaklarım” ile siz de bebeğiniz için eğlenceli ve eğitici bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Chicco’nun İlk Oyuncaklarım Serisi ile Bebeğinize Sihirli Bir Dünya Yaratın

Chicco’nun mama sandalyesine sabitlenebilen ya da resimli kitap şeklinde kullanılabilen birbirinden renkli ve eğlenceli oyuncakları, 6 12 ay bebek oyuncakları şeklinde yaş gruplarına göre çeşitli seçeneklere ayrılır. Bebeğinizin ilk aylarından itibaren kolayca kavrayıp oynayabileceği basit alternatifler dışında ilerleyen aylarında sesli tepkiler verebilen diğer oyuncak modellerini de tercih edebilirsiniz. Böylece bebeğiniz yaşını doldurmadan dahi oyun saatlerini verimli bir şekilde değerlendirmeyi öğrenirken dış dünyaya alışma ve temel mekanizmaları anlayabilme kabiliyeti de gelişmiş olur.

Üst üste geçebilen renkli halkalar, çiftlik hayvanlarının resimleriyle donatılmış kitap şeklindeki eğitici oyuncaklar ve sevimli figürleri bir araya getiren 6 12 ay zeka geliştirici oyuncaklar, Chicco’nun kaliteli ve dayanıklı ürün anlayışıyla bir araya gelerek bebeğinizin güvenle ve eğlenerek oynayabileceği materyallere dönüşür. “İlk Oyuncaklarım” serisi aynı zamanda bebeğinize mama yedirmekte zorlandığınız anlarda da size destek olan seçenekler içerir. Mama sandalyesine kolayca sabitleyebileceğiniz rengarenk figürlerden oluşan oyuncak modelleri sayesinde bebeğinizin beslenme süreçlerini çok daha rahat bir hale getirebilirsiniz. Ek olarak Chicco ilk oyuncaklar, oldukça uygun fiyatlı alternatifler içerdiği için dilerseniz tüm seriyi de tamamlayabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı