Yetişkinlerin de severek oynadığı oyun çeşitleri arasında yer alan kutu oyunları, Chicco ile çocuklara uygun hale getirilerek hem eğlenceli hem eğitici setlere dönüşür. Su altı dünyasından fantastik dünyaya, hayvanlardan sayılara kadar pek çok detayı oynarken öğreten çocuk kutu oyunları, böylece çocuğunuzun arkadaşlarıyla birlikte beyin jimnastiği yaparak keyifli vakit geçirmesini sağlar. Rengarenk kartlardan veya sevimli figürlerden oluşan bu oyunlar, diğer çocuk oyuncaklarından farklı olarak daha çok çocuğunuzun bilişsel becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. 

Çocuğunuz için Yaratıcı Alternatifler Sunan Chicco Kutu Oyunları

Çocukların hem zeka ve bilgi birikimini geliştiren hem de grup aktiviteleri gerçekleştirmelerini sağlayan kutu oyunları, özellikle klasik oyuncak çeşitleri dışında daha farklı ve daha faydalı bir alternatif arayanlar için ideal seçenekler sunar. Kompakt boyutları sayesinde dilediğiniz yere götürebileceğiniz çocuklar için kutu oyunları, yer ve mekan kısıtlaması olmadan çocuğunuzun doyasıya oyun oynayabilmesine imkan tanır. Üstelik 2 3 yaş kutu oyunları, klasik kutu oyunlarından farklı olarak ilgi çekici çizimler ve figürler içerdiği için çocukların bir arada sıkılmadan vakit geçirmelerine katkıda bulunur. 

Chicco, her ürününde olduğu gibi çocuk kutu oyunlarında da sağlık ve güvenlik açısından herhangi bir risk içermeyen, kaliteli ve dayanıklı materyallerden yararlanır. Avrupa ve dünya standartlarına uygun malzeme ve üretim teknikleri kullanan Chicco, böylece çocuğunuz oyun oynarken endişe duyabileceğiniz detayları ortadan kaldırır. Farklı temalara sahip olan çocuklar için kutu oyunları, uygun fiyatlarıyla da avantaj sağlar. Bu yüzden tüm seriyi kolayca tamamlayabilir, çocuğunuzun bilgi birikimini geliştirmesi konusunda ona klasik yöntemlerin dışında çok daha eğlenceli alternatifler sunabilirsiniz. Dilerseniz arkadaşları dışında siz de kutu oyunları oynarken çocuğunuza eşlik edebilir, birlikte keyifli ve eğlenceli vakit geçirerek aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı