Oyun Halıları 

Hem bebeğinizin eğlenceli bir aktivite alanına sahip olması hem de oyuncak dağınıklığını önlemek açısından ideal bir çözüm olan bebek oyun halıları ebeveynlerin son zamanlarda sıkça tercih ettiği ürünler arasındadır. Oyun halısı bebek için olduğu kadar anne babalar için de fayda sağlar. Örneğin bebeğiniz oyun halısında güvenle vakit geçirirken siz de diğer işlerinize vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca bebek oyun halısı modelleri, kolayca katlanabilen yapıları sayesinde yer açısından da avantaj yaratır.

Rahat, Güvenli ve Pratik Bir Aktivite Alanı: Chicco Oyun Halıları

Farklı şekil ve boyutlardaki Chicco bebek için oyun halısı çeşitleri, oyuncak dağınıklığını ortadan kaldırmanın yanı sıra bebeğinize konforlu ve eğlenceli bir alan sunar. Eğlenceli hayvan desenleri ve sevimli figürlerle kaplı olan, farklı renklerle tasarlanan oyun halıları, bebeğinizin sıkılmadan vakit geçirmesini sağlar. Egzersiz minderi olarak da değerlendirilebilen oyun halılarının yumuşak ve kaşındırmayan yapıları bebeğinizin hassas cildi için de idealdir. 

Chicco Oyun Halısı Modelleri

Chicco bebek aktivite halısı seçenekleri, dikdörtgen ve yuvarlak şekilli halılardan oluşur. Yuvarlak oyun halısı müzikli modeller arayanların tercihidir. Ayrıca yuvarlak formlu oyun halısı oyuncaklı oluşuyla da bebeklere farklı aktiviteler sunar. Sallantılı aktivite oyuncaklarının yanı sıra çıngırak, dişlik gibi aksesuarlarla donatılmış olan bu halılar, bebeğinizin oyun saatleri esnasında ihtiyaç duyabileceği her şeyi bir araya getirir. Elektronik aktivite paneline sahip oyun halıları birbirinden eğlenceli melodiler ve ışık efektleri ile bebeğinizin oyun halısında uzun süre sıkılmadan vakit geçirebilmesini sağlar. 

Chicco’nun tüm oyun halıları, sağlık açısından herhangi bir risk içermeyen, kaliteli materyallerden üretildikleri için bebeğinize özel her zaman güvenli ve sağlıklı bir oyun alanı oluşturmayı başarır. Örneğin, yumuşak ve rengarenk Chicco XXL Renkli Orman Oyun Halısı bebeğinize oynaması için 135x90 cm’lik bir alan sunar. Geniş alan sunmasının yanı sıra ormanın renkli hayvanları bebeğinizin dikkatini çeker. Bağcıklı yapısı sayesinde kolayca katlanabilir ve saklanabilir olması da size yer tasarrufu sağlar. 

Oyun Halıları Ne Zaman Kullanılır?

Oyun halınızı doğumdan itibaren kullanmaya başlayabilir ve bebeğiniz iki yaşına gelene kadar farklı işlevlerle kullanmaya devam edebilirsiniz. İlk aylarda bebeğinizi yumuşak halının üzerine güvenle sırt üstü şekilde yatırabilirsiniz. Böylece bebeğiniz oyun halısı üzerinde bulunan sallantılı aktivite oyuncaklarıyla, farklı müzikler eşliğinde zaman geçirebilir. Bebeklerin gelişimi için önemli olan karın üstü zamanı da yine bu halıların üzerinde, sizin gözetiminizde gerçekleştirebilirsiniz. 

6. aydan sonra oturma, emekleme gibi eylemleri gerçekleştiren bebekler, oyun halılarını sizden bağımsız bir şekilde kullanabilir. Dilerseniz bu dönemde oyun halınızın etrafını oyun çitleri ile kapatabilir, bebeğinize sağlıklı ve güvenli bir oyun alanı yaratabilirsiniz. 12. aydan itibaren yürümeyi öğrenen bebeğiniz için oyun halılarının işlevi değişebilir. Bu dönemden sonra oyun halısı, çocuğunuzun oyuncakları ile oynayacağı bir alana dönüşür. Böylece oyuncak dağınıklığı da önemli oranda azalır. İlerleyen yaşlarda da çocuğunuz evcilik gibi birçok oyunu oyun halısı üzerinde oynayabilir ve kendine ait bir alan yaratmış olur.  

Oyun Halıları Fiyatları

Chicco, ürün kalitesiyle olduğu kadar fiyat çeşitliliğiyle de kullanıcılara avantaj sağlar. Farklı beklentileri dikkate alarak tasarlanan Chicco bebek oyun halısı modelleri, aynı zamanda farklı bütçelere hitap etmeyi de başarır. İhtiyaçlarınıza uygun olan oyun halısı modeline, beklentilerinize uygun bebek oyun halısı fiyatları ile sahip olabilirsiniz. 

Oyun halı seçiminin yanı sıra bebeğinizin ne tür oyuncaklarla oynadığı da oldukça önemlidir. Doğru oyuncak seçimi için bebek oyuncakları alternatiflerini inceleyebilir ve bebeğinize en uygun oyuncağı seçebilirsiniz.

 

 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı