Hem bebeğinizin eğlenceli bir aktivite alanına sahip olması hem de oyuncaklardan dolayı oluşabilecek dağınıklığı önlemek açısından mükemmel bir çözüm olan bebek oyun halısı, bu nedenle sadece bebeğiniz için değil, aynı zamanda sizin için de önemli ölçüde fayda sağlar. Dağılan oyuncakları tek tek toplamak yerine hepsini bir arada tutmanıza imkan tanıyan bebek oyun halısı modelleri, kolayca katlanabilen yapıları sayesinde yer açısından da avantaj yaratır.

Rahat, Güvenli ve Pratik Bir Aktivite Alanı Yaratan Chicco Oyun Halıları

Özellikle küçük parçalardan oluşan set şeklindeki oyuncaklar, yüksek oranda dağınıklığa sebep olabildikleri için zamanla büyük bir probleme dönüşebilir. Farklı şekil ve boyutlardaki Chicco bebek için oyun halısı çeşitleri, dağınıklığı ortadan kaldırmasının dışında bebeğinize konforlu ve eğlenceli bir alan sunar. Hayvan desenleri ve değişik renklerle kaplı olan bu halılar, bebeğinizin sıkılmadan vakit geçirmesini sağlarken yumuşak ve kaşındırmayan yapılarıyla da rahat bir şekilde oyun oynamasına aracılık eder.

Chicco bebek aktivite halısı seçenekleri, dikdörtgen ve klasik şekilli halılardan oluşabildiği gibi sesli ve ışıklı donanıma sahip, oyuncaklı halılar da içerir. Çıngırak, dişlik gibi aksesuarlarla donatılmış olan bu halılar, bebeğinizin oyun saatleri esnasında ihtiyaç duyabileceği her şeyi bir araya getirir. Böylece bebeğiniz, oyun halısında uzun süre sıkılmadan vakit geçirebilir. Ayrıca Chicco’nun tüm oyun halıları, sağlık açısından herhangi bir risk içermeyen, yüksek konfora sahip materyallerden üretildiği için bebeğinize özel her zaman güvenli ve sağlıklı bir oyun alanı oluşturmayı başarır.

Farklı beklentileri dikkate alarak geliştirilen Chicco bebek oyun halısı modelleri, aynı zamanda farklı bütçeler düşünülerek satışa sunulur. Haliyle ihtiyacınız olan seçeneğe, uygun bebek oyun halısı fiyatları ile sahip olabilirsiniz. İşte bu yüzden Chicco, ürün kalitesiyle olduğu kadar fiyat çeşitliliğiyle de avantaj sağlar.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı