Bebeğinizin odasına büyülü bir atmosfer kazandırmak için kullanabileceğiniz bebek odası projektör modelleri, hem anne karnından sonraki süreçte bebeklerin dış dünyaya alışmalarına hem de rahatça uykuya dalıp, kaliteli bir uyku uyumalarına yardımcı olur. Bu nedenle bebek projektör çeşitleri, zaman içinde düşünüldüğünden çok daha işlevsel oyuncaklara dönüşür. Chicco ise farklı renk, form ve fiyatlarda sunduğu projektörler ile ihtiyacınız olan seçeneğe kolayca ulaşmanızı sağlar.

Chicco Projektörler Sayesinde Bebeğiniz İçin Büyülü Bir Dünya Oluşturun

Bebekler için etkileyici bir görsel ve işitsel kaynak olan bebek ışıklı projektör ve bebek gece lambası projektör modelleri, özellikle ilk aylarda yaşanan sık sık ağlama, uyum sağlamakta ve uyumakta zorluk çekme gibi durumlar için oldukça etkili bir çözüm oluşturur. Klasik ve new age gibi rahatlatıcı melodiler içeren projektörler, aynı zamanda farklı renk, desen ve yoğunluktaki ışıklarıyla bebeğinizin sakinleşmesine destek olan bir atmosfer yaratır. Böylece bebeğiniz, odasında tedirgin olmadan vakit geçirerek çok daha kolay bir şekilde uykuya dalar. Benzer şekilde uyandığı anlarda da projektörün oluşturduğu dingin atmosfer sayesinde bebeğinizin tekrar uyuması kolaylaşır.

Bebeğinizin beşiğinde ya da yatağında kullanabileceğiniz dönencelerden farklı olarak tüm odaya yansıtılabilen Chicco bebek projektör modelleri, böylece daha geniş bir alana yayılır. Otomatik olarak renk ve müzik geçişi yapabilen Chicco projektörler, oyuncak ayı şeklinde olabildiği gibi küre biçiminde seçenekler de içerir. Haliyle bebeğiniz projektörleri, yansıtma işlevinin dışında peluş bir oyuncak olarak da kullanabilir. Ayrıca standartlara uygun şekilde üretilen ve sağlık açısından herhangi bir risk içermeyen bebek odası projektör modelleri sayesinde bebeğiniz güvenle sarılıp, uyuyabileceği bir oyuncağa sahip olur. Ek olarak Chicco ürünleri arasında farklı özellikler sunan ve farklı bütçelere hitap eden bebek projektör fiyatları da mevcuttur.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı