Bebeğinizin diş çıkarma, konuşma ve yürüme gibi gelişim süreçlerinde önemli bir destekçiye dönüşen oyuncaklar, bu yüzden yalnızca eğlence amaçlı değil; aynı zamanda eğitim amaçlı da kullanılır. Fonksiyonel oyuncak seçenekleri arasında yer alan bebek yürüteç modelleri de bebeğinizin bir yandan ilk adımlarını atmasını kolaylaştırırken diğer yandan eğlenmesini sağlar. Chicco ise bebeğinizin yaş grubuna uygun oyunları yürüteçlerle bir araya getirerek hem işlevsel hem eğlenceli seçenekler sunmayı başarır.

Bebeğinize Eğlenirken Yürümeyi Öğreten Chicco Yürüteç Modelleri

Işık ve ses gibi duyulara hitap eden ayrıntılarla desteklenen Chicco bebek yürüteç çeşitleri, bebeğinizi yürümeye teşvik ederken bilişsel becerilerinin de gelişmesini sağlar. Belirli bir sıraya ve şekillere uygun şekilde yerleştirilmesi gereken bul-tak oyunlar, saklanan nesneyi aramaya teşvik eden sakla-bul oyunları içeren Chicco yürüteçler, aynı zamanda bebeğiniz adım attıkça ışıklı ve sesli uyarılar vererek onu yürümeye teşvik eder. Diğer yandan yürüteçle entegre edilmiş oyunlar, içerdikleri geometrik şekiller, hayvan ve bitki figürleriyle bebeğinizin dış dünyayı tanımasını da kolaylaştırır.

Tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi bebek yürüteç modellerinde de güvenlik ve sağlık oldukça önemlidir. Özellikle ilk adımlarını atan bebekler, denge kurmak konusunda zorlandıklarından dolayı yürüteçlerinin emniyetli olması gerekir. Kaliteli materyalleri, yuvarlatılmış köşeleri ve dayanıklı yapılarıyla bebeğinizin yürümeye çalışırken herhangi bir zarar görmesini önleyen Chicco yürüteçler, aynı zamanda sağlık açısından risk oluşturan herhangi bir ham madde içermez. Böylece bebeğiniz ilk adımlarını güvenli ve sağlıklı bir şekilde atabilir.

Chicco’nun sunduğu yürüteçler arasında alışveriş sepeti şeklinde olanlar ve oyuncak barkod okuyucu ile nesneleri İngilizce ve Türkçe olarak seslendirebilen alternatifler de bulunur. Bu da bebeğinizin küçük yaşlardan itibaren hem ana dilinde hem yabancı dilde kelimeler öğrenmesini sağlar. Siz de farklı beklentilere ve bütçelere uygun Chicco bebek yürüteç modelleri ve fiyatları sayesinde hayalinizdeki seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı