Bebeğinizin diş çıkarma, konuşma ve yürüme gibi gelişim süreçlerinde önemli bir destekçiye dönüşen oyuncaklar, tam da bu sebepten yalnızca eğlence amaçlı değil; aynı zamanda eğitim amaçlı da kullanılır. Fonksiyonel oyuncak seçenekleri arasında yer alan ve ebeveynler tarafından yürüteç arabası olarak da adlandırılan bebek yürüteç modelleri, bebeğinizin bir yandan ilk adımlarını atmasını kolaylaştırırken diğer yandan eğlenmesini sağlar. Chicco ise bebeğinizin yaş grubuna uygun oyunları yürüteçlerle bir araya getirerek hem işlevsel hem eğlenceli seçenekler sunmayı başarır. Yürüteç fiyatları ve özelliklerine göz atarak bebeğinize en uygun Chicco yürüteci kolayca bulabilirsiniz.

Bebeğinize Eğlenirken Yürümeyi Öğreten Chicco Yürüteç Modelleri

Yürüteç örümcek olarak da adlandırılan modeller, yürüme aşamasına geçmemiş bebekler için tercih edilebilir. Oturaklı yürüteç modelleri bebeklerin yürümeyi öğrenmelerini destekleyen ve özgürce dolaşabilmelerini sağlayan kullanışlı ürünlerdir. Chicco Bebek adımları aktivite yürüteci ise  emekleme ve ilk adım sürecine gelmiş bebekler için çok yönlü kullanım olanakları sunan bir model olarak öne çıkar. 

Işık ve ses gibi duyulara hitap eden ayrıntılarla desteklenen Chicco bebek yürüteç oyuncakları, bebeğinizi yürümeye teşvik ederken bilişsel becerilerinin de gelişmesini sağlar. Belirli bir sıraya ve şekillere uygun şekilde yerleştirilmesi gereken bul-tak oyunlar, saklanan nesneyi aramaya teşvik eden sakla-bul oyunları içeren Chicco yürüteçler, aynı zamanda bebeğiniz adım attıkça ışıklı ve sesli uyarılar vererek onu yürümeye teşvik eder. Diğer yandan yürüteçle entegre edilmiş oyunlar, içerdikleri geometrik şekiller, hayvan ve bitki figürleriyle bebeğinizin dış dünyayı tanımasını da kolaylaştırır.

Chicco’nun sunduğu yürüteçler arasında alışveriş sepeti şeklinde olanlar ve oyuncak barkod okuyucuyla nesneleri İngilizce ve Türkçe olarak seslendirebilen alternatifler de bulunur. Bu da bebeğinizin küçük yaşlardan itibaren hem ana dilinde hem yabancı dilde kelimeler öğrenmesini sağlar. Siz de farklı beklentilere ve bütçelere uygun Chicco bebek yürüteç modelleri ve fiyatları sayesinde hayalinizdeki seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Yürüteç kaç aylıkken kullanılır?

Kabul gören genel görüş, yürüteçlerin 4-16 ay arasında kullanılabileceği yönündedir. 

Chicco Bebek Yürüteç Modelleri ile Güvenli ve Sağlıklı Bir Deneyim

Tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi bebek yürüteç modellerinde de güvenlik ve sağlık oldukça önemlidir. Özellikle ilk adımlarını atan bebekler, denge kurmak konusunda zorlandıklarından dolayı yürüteçlerinin emniyetli olması gerekir. Kaliteli materyalleri, yuvarlak köşeleri ve dayanıklı yapılarıyla bebeğinizin yürümeye çalışırken herhangi bir zarar görmesini önleyen Chicco yürüteçler, aynı zamanda sağlık açısından risk oluşturan herhangi bir ham madde içermez. Böylece bebeğiniz ilk adımlarını güvenli ve sağlıklı bir şekilde atabilir. Chicco’nun gelişmiş bebek ve çocuk yürüteç modelleri hassas kontrol ve güvenlik testlerinden geçirilir. Ancak güvenli bir deneyim için evinizdeki diğer objelerin ve yapıların da bebeğiniz için yaralanma riski oluşturacağını unutmamalı, yaşam alanınızı bebeğinizin yürüteç kullanımı için güvenli bir şekilde düzenlemelisiniz.

Bebeğinize En Uygun Chicco Yürüteç Modelleri

Bebeğinizin sağlıklı gelişimini işlevsel ürünlerle destekleyen ve eğlenceli bir kullanım deneyimi sunan Chicco ürünleri sayesinde bebeğinizin eğlenirken öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz. Eğitici eklentilerle zenginleştirilmiş pek çok Chicco yürüteç bebek gelişimini destekleyen özellikleri sayesinde bebeğinizin yürüme ve zeka gelişimini desteklerken size de büyük bir kolaylık sağlar. 

Ayrıca farklı bütçelere uygun seçenekler sunan Chicco’da bebeğinizin ilk adımlarını emin bir şekilde güvenle atabilmesi için tercih edebileceğiniz pek çok seçenek bulabilirsiniz. Chicco yürüteç fiyatları, ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Oyun halısı, yürüteç ve daha pek çok ürünü inceleyerek ihtiyacınıza uygun tercihi yapabilir, geniş fiyat aralığından  yararlanarak satın alabilirsiniz. 

 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı