Özellikle 0 - 3 yaş arası dönemde bebeğinizin içinde sıklıkla vakit geçirdiği puset ve bebek arabaları, doğru ve uzun ömürlü bir kullanım için her zaman bakımlı, konforlu ve emniyetli olmalıdır. Örneğin; bebeğinizin rahatlığı için puset minderi, bebek arabası yağmurluğu ve bebek arabası tulumu gibi bebek arabası aksesuarları kullanmanız gerekir. Böylece koşullar ne olursa olsun bebeğinizle birlikte sorunsuz bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Diğer yandan puset aksesuarları arasında yalnızca bebeğinizin değil, sizin de hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran seçenekler yer alır.

Hem Sizin Hem Bebeğinizin Hayatını Kolaylaştıran Puset Aksesuarları

Bebeğiniz pusetteyken onu yağmur, rüzgar, sinek veya toz gibi sıkça karşılaşılan dış faktörlerden korumanın yolu bebek arabası koruyucularından geçer. Chicco’nun ürettiği puset aksesuarları arasında her duruma özel bir ürün bulabileceğiniz gibi birbirinden farklı durumlar için kullanabileceğiniz çok amaçlı seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Chicco puset sinekliği ve bebek arabası yağmurluğu, spesifik durumlar için özel olarak geliştirilmiş aksesuarlar arasında yer alırken Chicco bebek arabası koruyucusunu ise pek çok durumda kullanabilirsiniz.

Bebeğiniz için geliştirilmiş aksesuarlar dışında taşıma çantası, puset için telefon tutucu gibi size hitap eden bebek arabası aksesuarları da mevcuttur. Böylece ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri taşıma çantası sayesinde her zaman yanınızda bulundurabilir ya da puseti kullanırken kolayca telefonunuzu da kontrol edebilirsiniz. Üstelik puset örtüsü, puset yağmurluğu ya da taşıma çantası gibi bazı aksesuarlar, Chicco’nun belirli bebek arabası modellerinde standart olarak gelir. Siz de ilerleyen zamanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli bebek arabası aksesuarlarına bir arada ve ekstra ücret ödemeden sahip olursunuz.

Bebeklerin ihtiyaçları konusunda köklü bir dünya markasına dönüşmüş olan Chicco, her ürününde olduğu gibi aksesuarlar konusunda da bebeğinizin sağlığına zarar vermeyen, kaliteli ve dayanıklı materyaller kullanarak beklentilerinize uygun; sağlıklı, güvenli ve uzun ömürlü seçenekler sunmayı başarır.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı