Anne Kucağı ve Bebek Salıncağı Çeşitleri ve Fiyatları

Minikleri eğlendirmek ve zamanınızı daha iyi organize etmek için çeşitli ürünler.

Rahatlamak İçin Yeni Bir Yol

Bir çocuğu büyütmenin tırmanılacak bir dağ gibi göründüğü bazı günler vardır. Bir ailenin yeni normale alışması zor olabilir. En zor zamanların üstesinden gelmek, günlük işleri kolaylaştırmak, dinlenmeye daha çok zaman ayırmak her zamankinden daha önemlidir

Çocuğunuz sakin ve mutlu olduğunda, gününüzü düzenleyebilirsiniz ve Chicco ürünleri size yardımcı olabilir: çocuğunuzun dinlenebileceği, oturabileceği veya geriye ve ileriye doğru sallanabileceği ana kucakları, salıncaklar ve oyun parkları. Yenilikçi, rahat ve uzun ömürlü bir ürün yelpazesi.

Eğlenmenin Yeni Yolu

Klasik koltukları yeniden tasarladık ve birçok kullanışlı işlev ve özellikle birlikte ana kucakları ve salıncaklar yarattık. Bebeğin eğlendirmek ve daha hızlı uyumasına yardımcı olmak için yumuşak yavaş bir ritimden otomatik sallanma hızını seçin.

Kompakt ve katlanabilir ana kucakları nereye giderseniz gidin yanınızda sizinle olabilir. Böylece bebeğinizin dinlenmeye ihtiyacı olduğunda her zaman yanınızda bir yardımcınız olur… ve sonra diğer işleri organize etme zamanınız gelir!

Yumuşaklık ve Konfor

Yatabilir koltuklar, ana kucakları ve salıncaklar aynı iki temel özelliğe sahiptir: yumuşak ve rahattırlar. Zor eskiyen şaseleri, aslında içinizin rahat etmesini sağlayan yumuşak dolgu ile kaplanmıştır.

Önerilerimiz

Bebeklerin sık sık huysuzlaşması ve ağlaması, özellikle ilk aylarda yaygın olarak karşılaşılan olumsuz durumların başında gelir. Anne karnından sonra dış dünyaya alışmaya çalışan bebekler, kendilerini rahat ya da güvende hissetmedikleri her an tedirgin olup, tepki gösterdikleri için pek çok anne gibi siz de zor durumda kalabilirsiniz. Bu tarz durumlarda bebeğinizin kendini güvende ve konforlu hissetmesine yardımcı olan ana kucağı, bebek salıncağı gibi destekleyici ürünler, bebeğinizle birlikte sizin de rahat bir nefes almanızı sağlar. 

Chicco Ana Kucağı ve Bebek Salıncakları ile Bebeğiniz Daima Rahat ve Güvende

Geceyarıları bebeğinizin ağlamasıyla bölünen uykularınız veya kısa bir süre yanından ayrıldığınız anda bebeğinizin huysuzlaşması, ilk aylardan itibaren tecrübe etmeye başladığınız tatsız deneyimler arasında yer alır. Haliyle bebeğinizin kendini rahat ve güvende hissetmemesi doğrudan sizi de etkiler. Ancak yeni doğan bebekler için özel olarak geliştirilmiş Chicco ana kucağı ve bebek salıncak modelleri, içerdiği üst düzey konfor ve özellikler sayesinde bebeğinizin dış dünyaya alışma sürecini büyük ölçüde kolaylaştırır. 

Yalnızca bebeğinizin konforunu sağlamakla sınırlı kalmayan Chicco ana kucağı ve bebek salıncağı çeşitleri, çıkarılabilir eğlence paneli gibi yenilikçi özellikleri sayesinde rahatlatıcı müzikler çalabilir ve sesinizi kaydedebilir. Böylece ihtiyaç duydukça bebeğinize çeşitli doğa sesleri, melodiler ve kendi sesinizden masallar ya da ninniler dinletebilirsiniz. Ayrıca Chicco anne kucağı ve bebek salıncağı modellerinin sahip olduğu titreşim özelliği, bebeğinizin rahatlamasına ve uykuya dalmasına yardımcı olur. 

Taşınabilirlik ve modülerlik açısından da büyük avantaj sağlayan Chicco bebek salıncakları, bebeğinizin rahatlığı için en doğru pozisyona ayarlanabilir ya da katlanarak kolayca taşınabilir ve böylece yer kaplamaz. Ana kucağı fiyatları ise ürünlerin içerdiği materyallere, boyutlara ve özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı