Anne Kucağı ve Bebek Salıncağı Çeşitleri ve Fiyatları

Minikleri eğlendirmek ve zamanınızı daha iyi organize etmek için çeşitli ürünler.

Rahatlamak İçin Yeni Bir Yol

Bir çocuğu büyütmenin tırmanılacak bir dağ gibi göründüğü bazı günler vardır. Bir ailenin yeni normale alışması zor olabilir. En zor zamanların üstesinden gelmek, günlük işleri kolaylaştırmak, dinlenmeye daha çok zaman ayırmak her zamankinden daha önemlidir

Çocuğunuz sakin ve mutlu olduğunda, gününüzü düzenleyebilirsiniz ve Chicco ürünleri size yardımcı olabilir: çocuğunuzun dinlenebileceği, oturabileceği veya geriye ve ileriye doğru sallanabileceği ana kucakları, salıncaklar ve oyun parkları. Yenilikçi, rahat ve uzun ömürlü bir ürün yelpazesi.

Eğlenmenin Yeni Yolu

Klasik koltukları yeniden tasarladık ve birçok kullanışlı işlev ve özellikle birlikte ana kucakları ve salıncaklar yarattık. Bebeğin eğlendirmek ve daha hızlı uyumasına yardımcı olmak için yumuşak yavaş bir ritimden otomatik sallanma hızını seçin.

Kompakt ve katlanabilir ana kucakları nereye giderseniz gidin yanınızda sizinle olabilir. Böylece bebeğinizin dinlenmeye ihtiyacı olduğunda her zaman yanınızda bir yardımcınız olur… ve sonra diğer işleri organize etme zamanınız gelir!

Yumuşaklık ve Konfor

Yatabilir koltuklar, ana kucakları ve salıncaklar aynı iki temel özelliğe sahiptir: yumuşak ve rahattırlar. Zor eskiyen şaseleri, aslında içinizin rahat etmesini sağlayan yumuşak dolgu ile kaplanmıştır.

Önerilerimiz
Diğer kullanıcılar görüntüledi
TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı