Uyku Zamanı Beşik Modelleri

Tüm aile için sakin ve huzurlu bir uyku

Uyku Rutini Oluşturmak

Doğru saatlerde  ve yeterli miktarda uyuyan bir çocuk, çoğu zaman rahat ve iyi bir ruh halinde, daha fazla enerjiye sahip ve konsantrasyonu daha yüksek olan bir çocuktur.

Önerilerimiz

Yeterli ve düzenli uyumak, hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı açısından büyük önem taşır. Bebeğinizin huzurla uyuduğunu, rahat ve güvende olduğunu bilmek, sizin de sakince gözlerinizi kapamanızı ve dinlenmek için kendinize yeterince zaman ayırabilmenizi sağlar. Bebeğinizin yeterli düzeyde uyuyarak ihtiyacı olan enerjiyi toplaması, bağışıklığının güçlenmesi ve dinlenmesi açısından hayati öneme sahiptir. Böylelikle bebeğinizle aranızdaki iletişimi ve bağı kolaylıkla güçlendirebilir, onun huzurundan ve sağlığından endişe etmeden geçen günlerin tadını çıkarabilirsiniz. Chicco, hem sizin hem de bebeğinizin uyku saatlerinde maksimum konfor ve keyif alabilmesi için birçok ürün seçeneği sunar. 

Bebeğinizle Birlikte Huzurlu Rüyalara Dalın

Bebeğinizin güvenli ve konforlu şekilde uyuduğunu bilseniz bile onu bir saniye bile yanınızdan ayırmak istememeniz son derece doğaldır. Chicco imzası taşıyan anne yanı beşikler ile bebeğinizin ilk aylarında her an onun yanı başında olabilir, onu uyurken izleyebilir ve huzurla uykuya dalabilmesi için sallayabilirsiniz. Yine Chicco farkıyla ulaşabileceğiniz park yataklar ise katlanabilir ve pratik tasarımları ile seyahatlerde ya da alan tasarrufuna ihtiyaç duyduğunuz ortamlarda size etkili çözümler sunar. Dilediğiniz zaman bir oyun alanı olarak da kullanabileceğiniz park yataklar ile bebeğinize her yerde kusursuz bir uyku ortamı yaratabilirsiniz. 

Bebeğinizin Konforundan Ödün Vermeyin

Chicco imzalı park yatak ve anne yanı beşik seçenekleri, bebeğinizin narin bedeninin uyku esnasında tamamen konforlu olabilmesi için ergonomik koşullarda tasarlanır. Farklı renk ve desen seçenekleri barındıran nevresim ve çarşaf setleri ile bebeğinizin yatağının her an hijyenik ve rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve yumuşak kumaş seçenekleri ile bebeğinizin hassas cildini koruyabilir, rahatlıkla uykuya dalmasını izleyebilirsiniz. Chicco imzalı beşik aksesuarları ile bebeğinizin altını kolaylıkla değiştirebilir, cibinlikli aksesuar modelleri sayesinde açık havada bile bebeğinizin konforundan ödün vermemesini sağlayabilirsiniz. Kısacası, bebeğinizle birlikte el ele rüyalara dalabilir, dilediğinizce dinlenebilir ve her yeni güne daha sağlıklı ve enerjik şekilde başlayabilirsiniz. 

 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı