Hangi anne bebeğinin her an yanında ve güvende olmasını istemez ki? Bebeğinizin huzurla uyumasını seyretmek, bu esnada siz de içiniz rahat bir şekilde uykuya dalabilmek ya da dinlenmek istiyorsanız anne yanı beşik modelleri tam size göre! Chicco imzalı anne yanı bebek beşikleri ile bebeğinize ergonomik, kurulumu son derece pratik ve konforlu bir uyku alanı oluşturabilir, anne yanı beşik kullananlar tarafından yapılan yorumlara göz atabilir, size en uygun ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Anne Yanı Beşik Seçenekleri ile Bebeğiniz Yanı Başınızda

Bebeğinize dünyaya geldiği ilk andan itibaren güvenilir ve konforlu bir beşik yaratmak istiyorsanız Chicco imzalı anne kucağı beşik seçeneklerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Anne yanı beşik kurulumu ve kullanımı son derece kolay bir üründür. Bebeğinizin yavaşça ve huzurla uykuya dalması için anne yanı sallanan beşik seçeneklerini tercih edebilir, dilerseniz anne yanı sepet beşik modellerini kullanarak bebeğinizin uyku eşyalarını güvenle muhafaza edebilirsiniz. Anne yanı park beşik seçenekleri ile bebeğinizin yatağını aynı zamanda bir oyun alanı, mama sandalyesi ya da ana kucağı olarak kullanabilir, alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. 

Kullanışlı ve Pratik Bebek Anne Yanı Beşik Modelleri 

Chicco’da yer alan sabit ya da sallanan anne yanı beşik modelleri arasında yüksekliği ayarlanabilir ve tekerlekli tasarımı sayesinde kolaylıkla yeri değiştirilebilir ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Beşik anne yanı park yatakların ultra hafif ve katlanabilir tasarımları ile seyahatlerde de bebeğinize kusursuz bir uyku alanı yaratabilir, kullanım kolaylığının keyfini çıkarabilirsiniz. Chicco’da yer alan ürün seçeneklerine detaylı olarak göz atarak anne yanı beşik fiyatları ve modelleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de hayalinizdeki anne yanı beşiği belirleyin, seçtiğiniz ürünlere Chicco güvencesiyle en kısa sürede sahip olun!

 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı