Bebeğinizin huzur içinde ve konforlu bir şekilde beşiğinde uyuduğundan eminseniz içiniz son derece rahat bir şekilde dinlenmek için kendinize zaman ayırabilirsiniz. Bu nedenle seçtiğiniz beşiğin ergonomik, rahat ve işlevsel olması büyük önem taşır. Peki, bebeğinizin uykusunu daha kaliteli, sizin yaşamınızı ise daha pratik hale dönüştürecek beşik aksesuarlarına göz atmaya ne dersiniz? Bebek beşiği cibinlik modelleri ve alt değiştirme matı seçenekleri Chicco’da sizi bekliyor!

Bebeğinizin Huzuru ve Uyku Kalitesi İçin Beşik Aksesuarları

Özellikle yaz aylarında sayıları gitgide arttığı için bebeğinizin uyku kalitesini ve hassas cildini tehlikeye atabilecek sinekler, gerçekten son derece can sıkıcı olabilir. Tam da bu yüzden, “Hayalimdeki bebek odası cibinlik olmadan tamamlanmaz!” diyorsanız, bebek yatağı cibinlik modellerine hemen göz atabilirsiniz. Elastik kenarları ile size kolay kurulum olanağı sunan bebek cibinlik seçenekleri ile bebeğinizin uykusunun bölünmemesini sağlayabilir, bir arada tatlı rüyalara dalabilirsiniz. Chicco’da yer alan farklı bebek cibinlik fiyatları ve modelleri arasından size en uygun seçeceği kolaylıkla belirleyebilirsiniz. 

Beşik Aksesuarları ile Zamandan Kazanın

Bebeğinizin altını değiştirmek kimi zaman zor ya da zahmetli bir sürece dönüşebilir. Chicco’da yer alan alt değiştirme matı seçenekleri sayesinde, bebeğinizin altını değiştirirken hijyen koşullarından asla ödün vermeden zamandan kazanmak sizin elinizde. Yalnızca birkaç saniye içinde bebeğinizin beşiğine yerleştirebileceğiniz, kolay kurulum olanağı sunan alt değiştirme matları ile bebeğinizi beşiğinden ayırmak zorunda kalmazsınız. Nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizleyebileceğiniz alt değiştirme matlarını kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla muhafaza edebilir, pratik ve hijyenik kullanım deneyiminin tadını dilediğinizce çıkarabilirsiniz. 

Bebeğinizin uyku kalitesi ve konforu göz önünde tutularak özel olarak tasarlanan Chicco beşik aksesuarları ile yaşamınızı kolaylaştırabilir, size en uygun ürünlere Chicco güvencesiyle en kısa sürede sahip olabilirsiniz. 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı