Bebeğinizin konforlu, dinlendirici ve kaliteli bir uyku çekmesi için tercih ettiğiniz beşiğin, yatağın ve bebek nevresim seçeneklerinin özellikleri büyük önem taşır. Yatak ve beşik modelinin ergonomik ve konforlu olması, bebeğinizin bedensel gelişimini ve uyku kalitesini doğrudan etkiler. Bebek nevresim takımları ve bebek çarşaf seçenekleri ise bebeğinizin hassas ve narin cildine doğrudan temas ettiği için yumuşak ve kaliteli kumaşlar barındırmalıdır. Chicco’da yer alan bebek nevresim takımı ve bebek çarşaf takımları arasından size en uygun ürünleri kolaylıkla belirleyebilir, dilerseniz tekli bebek lastikli çarşaf seçeneklerine göz atabilirsiniz. 

Bebek Nevresim Modelleri ile Pratik Çözümler

Chicco imzası taşıyan bebek beşik nevresim takımı seçenekleri, bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk andan itibaren kullanabileceğiniz ürünlerden oluşur. Erkek bebek nevresim takımı ve kız bebek nevresim takımı seçeneklerine göz atabilir, bebeğinizin yatağına ve odasına en uygun modelleri seçebilirsiniz. Bebek nevresim takımı modelleri, Chicco imzalı beşik ve park yatak seçeneklerinde kullanıma uygundur. Bebek çarşaf ve yastık kılıfı barındıran nevresim takımları ile bebeğinizin yatağını saniyeler içinde hazırlayabilir, onu huzurlu bir uykunun kollarına bırakabilirsiniz. 

Bebek Çarşaf Takımı Seçenekleri ile Bebeğinizin Cildine İpeksi Dokunuş

Kız ve erkek bebek nevresim takımları, bebeğinizin uyku esnasında maksimum rahatlık yaşaması için yumuşak ve nefes alan kumaşlar kullanılarak hazırlanır. Konforlu, kaliteli ve yumuşak bir nevresim takımı bebek gelişimi açısından önem taşır. Bebek yatağı lastikli çarşaf ve yastık kılıfının sunduğu kullanım kolaylığı ile saniyeler içinde hazırlanırken, bebeğinize yalnızca keyifli bir uykuya dalmak kalır. Kısacası, bebeğinizin narin cildinde ipeksi bir dokunuş yaratan bebek beşik nevresim takımı ve tekli nevresim seçenekleri ile zamandan tasarruf edebilir, bebeğinizi Chicco kalitesi ve güvencesine emanet edebilirsiniz. Ürün seçeneklerini inceleyerek bebek nevresim takımı fiyatları ve modelleri hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilir, seçtiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı