Hem gündelik hayatınızda hem de seyahatlerinizde, bebeğinize yaratacağınız uyku ortamının konforlu ve güvenli olması gerekir. Böylelikle bebeğinizin huzurla uyumasını, yeterince dinlenerek her yeni güne sağlıklı ve enerjik başlamasını sağlayabilirsiniz. Park beşik modelleri, kolaylıkla katlanabilen ve kurulumu yapılabilen seçenekleri ile evlerinizde maksimum pratiklik ve konfor sağlarken seyahatlerinizde de bebeğinizin nerede yatacağı sorununu ortadan kaldırır. Siz de Chicco imzalı park beşik modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir, hayalinizdeki park beşik yatağı ile en kısa sürede buluşabilirsiniz. 

Oyun Parkı Bebek Beşikleri ile Bebeğiniz için Güvenli Bir Oyun Alanı

Park yatak beşik seçenekleri, özel tasarımları ile dilediğiniz anda bebeğiniz için güvenli ve eğlenceli bir oyun alanına dönüşebilir. Oyun parkı beşik modelleri arasından tek ya da çift kademeli seçenekleri tercih edebilir, bebeğinizin oyuncaklarını beşiğe yerleştirerek kusursuz bir oyun alanı yaratabilirsiniz. Oyun parkı beşik fiyatları, seçtiğiniz beşiğin boyutuna ve tasarımlarına göre farklılık gösterebilir. Sallanan park beşik modellerini tercih ederek bebeğinizin huzurla uykuya dalmasına yardımcı olabilir, anne yanı park beşik seçeneklerine göz atarak bebeğinizi her an yanı başınızda uyutabilirsiniz. 

Bütçenize ve Kalite Beklentinize En Uygun Oyun Parklı Bebek Beşikleri

Park bebek beşikleri, bebeğinizin altını değiştirirken de kolaylıkla kullanabileceğiniz modellerdir. Katlanabilir ve kolaylıkla silinebilir özel tasarımlara sahip park beşikler ve fiyatları, Chicco güvencesiyle en uygun seçeneklerle sunulur. Park beşik boyutları ve seçenekleri arasından bebeğinizin ay aralığına göre seçim yapabilir, park beşik fiyatları arasından bütçenize en uygun olan ürünleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Chicco oyun parkı beşik çeşitleri, hafif ve katlanabilir tasarımları ile size bebeğinizle gittiğiniz her yerde size kolaylık sağlar. Bu sayede tüm seyahatlerde ve evinizde bebeğinizi o uyurken, oynarken ve dinlenirken keyifle izleyebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
300 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı